مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

توصیه های پزشک جراحی لاغری برای تناسب اندام عالی

لاغری برای تناسب اندام عالی

توصیه های پزشک جراحی لاغری برای تناسب اندام عالی

تناسب اندام میتواند تاثیر زیادی را بر روی کیفیت داشته باشد به همین دلیل باید برای آن ارزش زیادی را قائل بود و برای دست یابی به آن تلاش کرد. روش های طبیعی مطمئنا بهترین روشی خواهند بود که می توان برای لاغری و تناسب اندام به کار گرفته شود اما به شرط این که واقعا با استفاده از این روش ها بتوان به کاهش وزن و اندامی مناسب دست یافت. متاسفانه بسیاری از افراد تصمیم می گیرند تا با استفاده از ورزش و رژیم های غذایی به وزن مناسب دست پیدا کنند اما زمانی که از این روش ها به نتیجه نمی رسند تمام تلاش های خود را برای لاغری کنار می گذراند و تصور می کنند هیچ روشی برای لاغر وجود ندارد اما بهتر است بدانید برای دستیابی به تناسب اندام عالی روش هایی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. در این مطلب به توصیه های پزشک جراحی لاغری برای تناسب اندام عالی خواهیم پرداخت.

تناسب اندام عالی

توصیه های پزشک جراحی لاغری برای تناسب اندام عالی

برای دستیابی به تناسب اندام عالی روش های زیادی وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار جراحان روش های مختلفی را توصیه خواهند کرد. برای انتخاب روشی مناسب برای دستیابی به تناسب اندام باید توجه داشته باشید که هدفتان از جراحی های لاغری چیست؟ قصد دارید وزن کلی بدنتان را کاهش دهید یا فقط هدفتان این است که چربی های قسمت خاصی از بدنتان را از بین ببرید؟ برای هر کدام از این اهداف روش هایی وجود دارد که می تواند برایتان کارساز باشد و شما را به نتیجه ی مطلوب برساند.

 

جراحی لاغری مناسب برای اضافه وزن شدید

افرادی که دچار اضافه وزن شدید هستند معمولا به راحتی نمی توانند وزن خود را کاهش دهند برای همین برای دستیابی به تناسب اندام عالی باید از روش هایی استفاده کنند که با کمترین عوارض بتوانند به نتیجه ی دلخواه برسند. معمولا روشی که می تواند این دسته از افراد را به هدف خود برساند جراحی لاغری معده است که با کم کردن حجم زیادی از معده می تواند مصرف مواد غذایی توسط فرد را کاهش دهد و اشتها را تا حد زیادی از بین ببرد. از میان این روش ها می توان به روش اسلیو اشاره کرد که تا حد زیادی باعث کاهش وزن می شود بدون اینکه فرد دچار برگشت مجدد چاقی شود.

 

جراحی لاغری مناسب برای چاقی های موضعی

برای چاقی های موضعی روش های دیگری وجود دارند که در آن نیاز نیست جراحی ها سنگین انجام و می توان با استفاده از چند برش کوچک و بی حسی موضعی عمل را به پایان رسید.از میان این روش ها می توان به لیپوماتیک، لیپوساکشن و واترجت استفاده کرد که هر کدام برای بیماران خاصی استفاده می شود و فواید خاص خود را دارد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم