مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند ابرو | ترمیم ابرو

پیوند ابرو

پیوند ابرو | ترمیم ابرو

پیوند ابرو

ابروی زیبا، نقش بسیار مهمی در زیبایی و تعادل چهره فرد دارد.
روش های بسیاری برای پرپشت کردن و زیباتر شدن ابرو ها وجود دارد.
از بین این روش ها، کاشت ابرو یا پیوند ابرو ماندگاری روشی دائمی و مطمئن محسوب می شود.
این روش، علاوه بر اینکه عوارض روش های دیگر مانند میکروپیگمنتیشن و … که در آن از مواد رنگی برای پر کردن ابرو استفاده می شود
و احتمال حساسیت زایی پوست صورت به این مواد وجود دارد را ندارد، بلکه ابروی کاشته شده دقیقا مثل یک ابروی طبیعی و از جنس موهای خود فرد بوده و قابلیت اصلاح و فرم دهی را دارد.

پیوند ابرو

پیوند ابرو

امروزه پیوند ابرو به یکی از پر استفاده ترین و محبوبترین خدمات قابل ارائه در کلینیک های زیبایی کاشت مو و کاشت ابرو تبدیل شده است.

ابروهایی که پر پشت هستند، ظاهر زیبایی داشته و تاثیر بالای در زیبایی چهره افراد را بازی میکنند. به همین نسبت وجود ابروهای نازک، کم پشت و یا خالی مسبب جلب توجه ناخواسته اطرافیان و همچنین کاهش اعتماد به نفس در فرد شده و از نظر روان شناسی نیز میتواند مسبب بروز کمبودهای متعدد و بعضا جبران ناپذیر روحی و عاطفی به خصوص در خانم ها شود.

پیوند ابرو با موی طبیعی

هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که تصور میکنند میتوانند برای افزایش رشد ابروهای خود از روش های سنتی استفاده کنند به همین دلیل نه تنها به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نمیکنند بلکه در برخی موارد دچار حساسیت های پوستی میشوند به همین تصمیم گرفته ایم به پیوند ابرو با موی طبیعی بیشتر بپردازیم تا اگر ابروهایتان دچار ریزش شده این اطمینان را داشته باشید که این روش بهترین خواهد بود.

پیوند ابرو با موی طبیعی روشی است که برای افزایش تراکم ابروها از موهای طبیعی خود بیمار استفاده میشود.
بدین ترتیب که متخصصان موهای مناسب را از قسمت پشت سر و قسمت های دیگر بدن استخراج میکنند و ان ها را در قسمت ابرو پیوند میزنند. این کار باعث میشود تا موهای جدید رشد دائمی داشته باشند و فرد تا آخر عمر از نتایجی که به وجود آمده بهره بگیرد.

کاندیدای پیوند ابرو با موی طبیعی

کاندیدای پیوند ابرو با موی طبیعی افرادی خواهند بود که از سلامت عمومی کافی برخوردار باشند و حداقل چند ماه از ریزش ابرو هایشان گذشته باشد و این اطمینان را داشته باشند که ابروهایشان به صورت طبیعی رشد نخواهد کرد. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند نباید دچار بیماری هایی مانند آلوپسی باشند چون کاشت مو و ابرو به هیچ وجه برای این افراد موثر نخواهد بود.

البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که بر خلاص تصور بسیاری از افراد پیوند ابرو با موی طبیعی برای شکستگی ابرو بسیار مناسب خواهد بود و نتایج قابل توجهی خواهد داشت.

عوارض پیوند ابرو

پیوند ابرو با موی طبیعی روشی ایمن است و در اکثر موارد عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت که میتوان از این موضوع کاملا اطمینان داشت. اما در برخی موارد ممکن است به علت شرایط خاص بیمار یا تجربه ی کم متخصصان شاهد مشکلاتی مانند عفونت، التهاب فولیکول ها و ظاهر غیر طبیعی ابرو ها بود که برای جلوگیری از این مشکلات باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کرد.

پیوند ابروی طبیعی

در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی نگین ایران نوین بسته به نیازهای مراجعین از روش های مختلفی جهت کاشت مو و ابرو استفاده شده و نهایت تلاش جهت کوتاه شدن جلسات مورد نیاز و هزینه ها جهت همکاری هر چه بیشتر با مراجعین صورت خواهد پذیرفت.

ترمیم ابرو

ترمیم ابرو یکی از راهکارهای کاملا مؤثر برای جایگزینی کلی ابرو و یا اصلاح بخش‌های کوچک و متعدد از موهای از بین رفته است که ممکن است به علت برداشتن بیش از حد موی ابرو توسط آرایشگر و شخص، اثرات یاقیمانده ناشی از زخم‌ها و حوادث مختلف نظیر حوادث رانندگی، سوختگی، بریدگی؛ و یا وجود مسائل و نارسایی های ژنتیکی از زمان تولد در افراد مشاهده می‌شود. برای ترمیم ابرو و ناهنجاری های آن از تکنیک‌های مشابه کاشت موی طبیعی و موی ابرو استفاده می‌شود که معمولا طی معاینات اولیه و انجام تشخیص های اولیه، در زمان عمل مقدار کمی از موهای بالای ناحیه گوش و یا ناحیه پشتی گردن که موهای آن از استحکام بالایی برخوردار می باشند در ناحیه ابرو کاشته می‌شود.

ترمیم ابرو در کلینیک

کلیه معاینات به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط پزشکان متخصص پوست و موی کلینیک تخصصی پیوند ابرو و زیبایی نگین ایران نوین انجام شده و طی ساعاتی انجام خواهد شد.

البته هر چند دوره بهبود پس از انجام کاشت موی ابرو بطور قابل توجه ای کوتاه و سریع است، برای دستیابی به بهترین نتایج لازم است از خدمات یک پزشک با تجربه در این رابطه استفاده شود.

همانطور که میدانید زیبایی ابرو در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد به همین دلیل برای داشتن چهره ای زیبا باید به ابروها توجه ویژه ای داشت. برای افزایش زیبایی ابرو بهترین کاری که میتوان انجام داد این است که به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد چون در کلینیک های زیبایی، متخصصان با استفاده از بهترین روش هایی که وجود دارد به رفع نواقص ابرو میپردازند و این کار باعث میشود در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش تراکم ابرو ها باشید اما متاسفانه بسیاری از افراد برای ترمیم ابرو به ارایشگاه های زیبایی مراجعه میکنند و این باعث میشود در برخی موارد دچار عوارض مختلف شوند. البته ترمیم ابرو آنقدر ها هم بد نخواهد بود اما باید بدانید که در بهترین ارایشگاه ها هم از روش های موقت استفاده می شود و نمیتوانید با مراجعه به ارایشگاه ها به صورت دائمی زیبایی ابروهایتان را افزایش دهید.

پیوند ابرو

پیوند ابرو

عوارض ترمیم ابرو

عوارض ترمیم ابرو به روشی که قرار است استفاده کنید بستگی خواهد داشت. معمولا در بسیاری از موارد افراد برای ترمیم ابروهای خود از روش تاتو استفاده میکنند. استفاده از این روش در آرایشگاه ها معمولا میتواند عوارض مختلفی به دنبال داشته باشد و توسط متخصصان به هیچ وجه توصیه نخواهد شد. یکی از عوارض رایجی که ممکن است به وجود آید حساسیت نسبت به رنگ هایی است که برای تاتو استفاده میشود به طور که حتی ممکن است بعد از یک سال شاهد این عوارض باشید. علاوه بر این به علت این که در شرایط بهداشتی وجود ندارد ممکن است شاهد انتقال بیماری ها بین بیماران باشیم.

روش های ترمیم ابرو

برای ترمیم ابرو از روش های مختلفی استفاده میشود که اکثرا موقت هستند و نتایج دائمی به دنبال نخواهند داشت اما معمولا با استفاده از آن ها میتوان تا مدتی ظاهر ابروها را بهتر کرد. در حال حاضر تاتو یکی از متداول ترین روش هایی است که برای ترمیم ابرو از آن استفاده میشود.
اما علاوه بر این کاشت ابروی مصنوعی نیز رواج پیدا کرده است.
البته کاشت ابروی مصنوعی فقط در صورتی قابل استفاده خواهد بود که برای پیوند ان از چسب استفاده شود و روش های جراحی به هیچ وجه مجاز نخواهند بود.

ترمیم ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

ترمیم ابرو در آرایشگاه برای افرادی مناسب است که قصد دارند به صورت موقت زیبایی ابروهایشان را افزایش دهند و یا به علت بیماری های خود ایمنی مانند الوپسی ابروهایشان دچار ریزش شده و امکان استفاده از روش های دائمی مانند کاشت ابرو را ندارند.
در حال حاضر کاشت ابرو یکی از بهترین روش ها برای افزایش زیبایی ابرو است که برای استفاده از آن میتوانید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

 

4 پاسخ به “پیوند ابرو | ترمیم ابرو”

 1. جلال گفت:

  هزينه ترميم ابرو قريبا چنده

  • نگین ایران نوین گفت:

   هزینه ترمیم ابرو بسته به نیاز هر شخص متفاوت است ولی ممولا بین ۲ تا ۵ میلیون متغییر میباشد

 2. گلی گفت:

  سلام الان با این کرونا چطوری کاشت ابرو انجام میدین ؟
  شما پیوند ابرو در منزل دارین ؟

  • نگین ایران نوین گفت:

   سلام بله کاشت ابرو ، کاشت مو انجام میشه

   به این صورت که هنگام ورود به کلینیک تمام پرسنل بصورت روزانه چک میشوند با دستگاه های کنترل دمای بدن ، و هفتگی تست کرونا.
   همین الان در کلینیک تمامی سرویس های زیبایی انجام میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

  درباره ما

  عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

  callmegif
  فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم