مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند مژه مصنوعی چیست

مژه مصنوعی

پیوند مژه مصنوعی چیست

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برای اینکه زیبایی افزایش پیدا کند بهتر است قبل از هر چیز از روش های ساده استفاده کرد و به سراغ روش های تهاجمی نرفت چون در بسیاری از مواقع استفاده از روش های ساده نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و باعث میشود فرد در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش زیبایی خود باشد. توجه به ظاهر مژه ها یکی از بهترین کارهایی است که میتوان برای دست یافتن به چهره ای زیبایی انجام داد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به پیوند مژه مصنوعی بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

پیوند مژه مصنوعی

پیوند مژه مصنوعی

پیوند مژه مصنوعی

همانطور که میدانید ظاهر مژه ها در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روشی موثر برای افزایش بلندی و تراکم مژه های خود هستند که در بین روش های مختلفی که وجود دارد پیوند مژه مصنوعی یکی از سریعترین و آسان ترین روش هاست که در کنار معایبی که دارد بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده کنند.

پیوند مژه غیر طبیعی با استفاده از چسب های مخصوص انجام میشود. در این روش مژه ها با استفاده از چسب و مواد خاصی که وجود دارد به صورت یکی در میان در لا به لای مژه های بیمار پیوند زده میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد مژه هایی با ظاهر کاملا طبیعی خواهند بود. در ادامه به مزایا و معایب این مژه ها بیشتر میپردازیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

 

مزایای پیوند مژه غیر طبیعی

بهتر است بدانید پیوند مژه غیر طبیعی تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه به افزایش زیبایی و تراکم مژه ها پرداخت. هزینه ی این روش نسبت به کاشت مژه طبیعی کمتر است و تقریبا اکثر افراد با شرایط خاصی که دارند میتوانند از آن استفاده کنند.

بهتر است بدانید پیوند مژه مصنوعی جزء تنها روش هایی به شمار میرود که در آن جراحی وجود ندارد اما این روش آنقدر ها هم که تصور میشود ایمن نیست که در ادامه به چند مورد از عوارض آن میپردازیم.

 

عوارض پیوند مژه مصنوعی

یکی از مهمترین پیوند مژه غیر طبیعی حساسیت هایی است که بر اثر استفاده از چسب های شیمیایی به وجود می آید. بهتر است بدانید کاشت مژه مصنوعی چشم ها را در معرض آلودگی قرار میدهد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند ممکن است عفونت های چشمی شوند.

علاوه بر این استفاده از روش های پیوند مژه غیر طبیعی ممکن است حتی در برخی موارد آسیب به چشم را به دنبال داشته باش چون طبق تحقیقاتی که انجام شده بعد از کاشت مژه مصنوعی پلک زدن کاهش پیدا میکند و چشم های بیشتر در معرض خشکی قرار می گیرند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم