مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیکرتراشی با اولترازد چگونه است

پیکرتراشی با اولترازد چیست

پیکرتراشی با اولترازد چگونه است

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی زیبایی و پزشکی به وجود آمده بسیاری از افراد ترجیح میدهند تا نواقص زیبایی خود را با این روش ها رفع کنند چون روش هایی که در کلینیک ها انجام میشود سریعا فرد را به نتیجه میرساند و لازم نخواهد بود برای دستیابی به نتیجه مدت ها صبر کرد. پیکرتراشی با اولترازد از روش هایی است که متقاضیان زیادی دارد و امروزه بسیاری از افراد برای دستیابی به تناسب اندام از این روش استفاده میکنند.این روش برای افرادی مناسب است که قصد دارند چربی قسمت های مختلف خود را از بین ببرند.معمولا در بسیاری از مواقع زمانی که برخی از قسمت های بدن مانند شکم،پهلو و … دچار چاقی بیش از حد میشود امکان این وجود نخواهد داشت که با استفاده از ورزش و رژیم غذایی به لاغری دست یافت به همین دلیل در این مواقع روش هایی مانند پیکرتراشی با اولترازد مناسب خواهد بود.

پیکرتراشی با اولترازد

متقاضیان پیکرتراشی با اولترازد

بر خلاف تصوری که اکثر افراد دارند متقاضیان پیکرتراشی با اولترازد افرادی خواهند بود که دچار اضافه وزن بیش از حد نباشند.در واقع افرادی باید از این روش استفاده کنند که فقط دچار چاقی موضعی شده اند و علاوه بر این وزن متناسبی دارند.همچنین افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید از سلامت عمومی کافی برخوردار باشند در غیر این صورت در اکثر موارد از استفاده از این روش منع خواهند شد.البته باید توجه داشته باشید که ممکن است برخی از مراکز غیر مجاز در هر صورت این عمل را برای همه ی افراد انجام دهند و باعث شوند عوارض زیادی برایتان به وجود آید.

 

مراحل پیکرتراشی با اولترازد

برای پیکرتراشی با اولترازد متخصصان ابتدا محل مورد نظر را با بی حسی موضعی برای انجام برش های سطحی اماده میکنند.بعد از این با استفاده از دستگاه اولترازد پیوند میان جربی های بافت مورد نظر را از بین میبرند.بعد از اینکه پیوند چربی های بافت مورد نظر از بین رفت با استفاده از ساکشن به تخلیه ی چربی ها میپردازند.در این روش به هیچ وجه به بیهوشی نیازی نیست و با بی حسی عمل به پایان میرسد به همین دلیل بسیاری از عوارض روش های دیگر در این روش وجود نخواهد داشت.

 

مزایای پیکرتراشی با اولترازد

پیکرتراشی با اولترازد مزایای قابل توجهی را نسبت به سایر روش های پیکر تراشی دارد به همین دلیل در اکثر موارد توسط متخصصان زیبایی توصیه میشود.به دلیل اینکه ایمنی دستگاه الوترازد بسیار بالاست در اکثر موارد هیچ عارضه ای برای بیمار به وجود نخواهد آمد.علاوه بر این به علت اینکه در این روش از بیهوشی استفاده نمیشود مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم