مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیکرتراشی در یک جلسه امکان پذیر می باشد؟

پیکرتراشی در 1 جلسه

پیکرتراشی در یک جلسه امکان پذیر می باشد؟

تناسب اندام تاثیر زیادی در زیبایی دارند به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد به تناسب اندام خود اهمیت زیادی میدهند و به دنبال روشی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به افزایش زیبایی و دست یابی به اندام مورد نظر خود بپردازند. در حال حاضر پیکر تراشی یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی کوتاه به نتایج دلخواه دست پیدا کرد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به پیکرتراشی در یک جلسه بپردازیم.

پیکرتراشی در یک جلسه

پیکرتراشی در یک جلسه امکان پذیر میباشد؟

به طور کلی بهتر است بدانید که پیکرتراشی در یک جلسه کاملا امکان پذیر است و بسیاری از افراد که دچار چاقی شدید در نقاط مختلف بدن خود هستند میتوانند با استفاده از روش های پیکرتراشی به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند. البته باید توجه داشته باشید که روش های پیکرتراشی فقط برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار اضافه وزن شدید نباشند.

برای پیکر تراشی از روش های مختلفی استفاده میشود که میتوان آن را به دو دسته ی روش های جراحی و غیر جراحی تقسیم کرد. روش های غیر جراحی روش هایی هستند که متخصصان برای انجام آن از ساکشن استفاده میکنند. استفاده از این روش ها عوارض بسیار کمتری خواهد داشت اما در مواردی که شاهد چاقی شدید در برخی اندام ها هستیم باید حتما از روش های جراحی استفاده کرد.

 

مزایای پیکرتراشی در یک جلسه چیست؟

پیکرتراشی در یک جلسه مزایای فوق العاده ای دارد به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد برای دستیابی به اندامی مناسب از آن استفاده میکنند. تا جایی که این روش جزء پرتقاضاترین عمل های زیبایی به شمار میرود. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رفع چربی ها باشند که همین باعث میشود سلامت عمومی بدنشان نیز افزایش پیدا کند.

علاوه بر این به علت اینکه با استفاده از روش های پیکرتراشی میتوان در یک جلسه شاهد افزایش زیبایی اندام بدن بود قطعا مزایای فوق العاده ای برای روحیه ی متقاضیان خواهد داشت.

 

پیکرتراشی در یک جلسه چه عوارضی دارد؟

پیکرتراشی در یک جلسه با استفاده از روش های جراحی و غیر جراحی ممکن است عوارضی را هم به دنبال داشته باشد که باید بیماران قبل از هر چیز با آن آشنایی داشته باشند. از میان عوارض مختلف روش های پیکرتراشی میتوان به خونریزی، عفونت، برجای ماندن جای بخیه و زخم ها، قرمزی و تورم اشاره کرد که با انتخاب متخصصان با تجربه میتوان از به وجود آمدن آن جلوگیری به عمل آورد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم