مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

همه چیز درباره باید و نبایدهای ترمیم موی طبیعی

همه چیز درباره باید و نبایدهای ترمیم موی طبیعی

همه چیز درباره باید و نبایدهای ترمیم موی طبیعی 

در حقیقت ترمیم مو به عنوان یک روش جایگزین برای روش کاشت مو و پیوند موی طبیعی به شمار می رود. ترمیم مو به افرادی پیشنهاد داده می شود که از شرایط لازم برای کاشت مو بهره مند نیستند. این شرایط می تواند به دلیل بیماری و یا نداشتن بانک موی کافی باشد. در هر صورت باید ها و نباید های ترمیم موی طبیعی باید با توجه به تمام جوانب و خصوصیاتی که فرد دارد برای او اجرا شود. تراکم بدست آمده توسط ترمیم مو برای بسیاری از افراد خوشایند است و از طرفی چون این عمل با مو های طبیعی مشابه با مو های خود فرد انجام می شود طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است.

همه چیز درباره باید و نبایدهای ترمیم مو

هم جنس و هم رنگ بودن مو ها در ترمیم مو

فرد باید شناخت و دید کاملی درباره ترمیم مو داشته باشد. ترمیم مو با کاشت مو بسیار متفاوت است. در کاشت مو به طور طبیعی پیاز مو در پوست کاشته خواهد شد اما در ترمیم مو هیچگونه عملیات کاشتی در پوست انجام نمی گیرد. در واقع تار مو درون یک پروتز قرار گرفته و بعد از آن روی پوست فرد فیکس خواهد شد. در نتیجه در ترمیم مو نباید هیچگاه از مو هایی استفاده شود که از لحاظ شباهت با مو های اصلی فرد متفاوت هستند تا تضاد و دوگانگی در ترمیم مو مشهود نباشد. هم خوانی و هم رنگ بودن مو ها در ترمیم موی طبیعی اهمیت ویژه ای دارد.

مراقب از مو ها بعد از ترمیم موی طبیعی

پس از انجام ترمیم مو باید به این نکته حتما دقت شود که میزان سالم ماندن و نگهداری مو ها روی سر تا حد زیادی به خود فرد بستگی دارد. اعمالی مانند خاراندن سر، محکم شانه زدن و بسیاری از کار های مراقبتی دیگر که سبب آسیب رساندن به مو  های فیکس شده شوند، سبب کاهش دوام ترمیم مو خواهد شد.

ترمیم موی طبیعی

تراکم مو ها در ترمیم مو

خوشبختانه در ترمیم مو فرد این امکان را خواهد داشت تا به هر میزان تراکمی که مد نظر وی می باشد، دست پیدا کند. تراکم مو ها در ترمیم مو با مشورت و میزان زیبایی که برای چهره فرد به همراه دارد انجام می گیرد. لذا در ترمیم مو نباید از تراکمی بسیار زیاد در سنین مختلف استفاده نمود چرا که سبب تصنعی جلوه دادن ظاهر می شود. رعایت کردن حد اعتدال در تراکم مو یکی از باید های ترمیم مو می باشد که مستقیما بر روی زیبایی فرد اثرگذار است.

عدم توجه به بانک مو در باید و نباید های ترمیم مو

در ترمیم مو یکی از مسائلی که زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد بانک موی فرد است. در واقع بسیاری از افراد دارای بانک موی مناسب هستند اما به علت بیماری های خاصی که دارند و یا عدم دارا بودن شرایط مناسب برای کاشت این روش را بر می گزینند. در نتیجه نباید به داشتن یا نداشتن بانک مو اهمیت زیادی داده شود چرا که اصلا از بانک مو در ترمیم مو استفاده ای نمی شود. بانک مو فقط باید برای تعیین تراکم مورد نیاز مو برای پخش بودن مو ها در کل ناحیه سر مورد توجه قرار گیرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم