مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاربرد لیزر nd یاگ برای موزدایی از بدن و صورت

لیزر nd yag چیست

کاربرد لیزر nd یاگ برای موزدایی از بدن و صورت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

فراوانی گزینه ها برای رفع موهای زائد بدن با شیوه ها و متد های مختلف سبب شده است تا افراد به جای بهره مندی و استفاده از روش های قدیمی به جدیدترین و کارا ترین راهکار ها روی آورند و مجبور به تحمل درد و رنج برای حذف این مو ها نباشند. لیزر nd-yag یکی از گزینه های انتخابی افراد برای رهایی از شر مو های زائد است که کلینیک های زیبایی پوست و مو ارائه داده می شود. آشنایی با کاربرد لیزر nd یاگ برای موزدایی از بدن و صورت می تواند به شما در مورد چگونگی فرآیند حذف مو های اضافی اطلاعات مفیدی دهد.

کاربرد لیزر nd یاگ

عملکرد لیزر nd یاگ

لیزر nd یاگ با توجه به پرتوهایی نوری که با طول معین از خود منتشر می کند می تواند به حذف موهای زائد شما نیز کمک کند. این دستگاه حرارت خاصی را در ناحیه مورد نظر ایجاد کرده و پس از مدتی باعث از بین رفتن کامل موهای زائد می شود. این لیزر که بیشترین کارایی را برای پوست های تیره دارا می باشد در سراسر نقاط جهان برای افراد با رنگ پوست سبزه و تیره در طیف گسترده تری مورد استفاده قرار گرفته و کارایی قابل توجهی دارد. همچنین باید بدانید که یکی از اصول لیزر nd یاگ دارا بودن سیستم خنک کننده ای می باشد که عارضه های بعدی لیزر مانند تورم، قرمزی و یا هر نوع حساسیت را برطرف می کند.

 

مزایای لیزر nd یاگ

اگر بخواهیم به برخی از مزایای لیزر nd یاگ اشاره کنیم باید بدانید که :

  • بیشترین کارایی این لیزر برای افرادیست که در مناطق آسیای شرقی زندگی می کنند و دارای پوست کمی سبزه و رو به تیرگی هستند.
  • با نفوذ به لایه های عمیق پوست به طور کامل اثربخشی خود را اجرایی می سازد.
  • موفقیت های بالای ۹۰ درصد را در اکثر بیماران بدست آورده است.

 

کاربرد لیزر nd یاگ برای موزدایی از بدن و صورت

اما مهم ترین مسئله ای که در رابطه با این لیزر مطرح می شود کاربرد لیزر nd یاگ برای موزدایی از بدن و صورت می باشد. همانطور که می دانید لیزرnd  یاگ علاوه بر حذف موهای زائد کاربردهای دیگری نیز دارد که اگر بخواهیم به برخی از آنها اشاره کنیم میتوان قابلیت Pigment therapy در انواع پوست آن را نام برد که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی نیز می باشد. همچنین برای حذف تمام رنگ های تاتو حتی تاتو های سبز و تاتو های زرد نیز مناسب می باشد علاوه بر آن روشی بسیار کارآمد برای درمان و برداشتن تمام انواع خال نیز می باشد.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم