مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو با موی طبیعی

کاشت ابرو با مو طبیعی

کاشت ابرو با موی طبیعی

کاشت ابرو یکی از عمل هایی است که در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در سالهای گذشته بسیاری از افراد سعی می کردند نواقص ابرو را با روش هایی مانند تتو بپوشانند که در اکثر موارد ظاهر غیر طبیعی را برایشان به وجود می آورد اما خوشختانه امروره با کاشت ابرو با موی طبیعی می توان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد و تمام نواقص ابرو را برطرف نمود. کاشت ابرو می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن ظاهر قابل قبولی را به ابروها ببخشد بدون این که فرد عوارض خاصی را متحمل شود به همین دلیل یکی از بهترین گزینه ها برای رفع نواقص ابرو می باشد.همانطور که می دانید ابروها نقش مهمی را در زیبایی انسان دارند و زیبایی چشم ها تا حد زیادی به آن ها بستگی دارد به همین در صورتی که به آن ها توجه داشته باشید چهره تان تا حد زیادی زیباتر خواهد شد. در ادامه به کاشت ابرو با موی طبیعی می پردازیم.

کاشت ابرو با موی طبیعی

کاشت ابرو با موی طبیعی چیست؟

کاشت ابرو با موی طبیعی روشی است که با استفاده از آن می توانید به ابروهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کنید. در این روش از موهای طبیعی برای پیوند ابرو استفاده می شود به همین دلیل موهایی که کاشته می شوند ظاهری کاملا طبیعی داشته و به صورت طبیعی رشد می کنند به همین دلیل هیچ مشکلی را برایتان به وجود نمی آورند و همه چیز به خوبی انجام می شود. برای پیوند مو در این روش از فولیکول های مو قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. این فولیکول ها بعد از استخراج در نقاط مورد نظر ابرو کاشته می شود.

 

چه افرادی باید از کاشت ابرو با موی طبیعی استفاده کنند؟

کاشت ابرو با موی طبیعی برای افراد مناسب می باشد که به دلایل مختلف ابروهایشان دچار ریزش شده است و یا کم پشتی ابرو ها را تجربه کرده اند. از میان دلایلی که باعث ریزش موضعی ابرو ها می شود میتوان به شکستگی اشاره کرد. بیشتر افرادی که از کاشت ابرو با موی طبیعی استفاده می کنند به دلایل مختلف مانند تصادف،ضربه و جراحت دچار شکستگی ابرو شده اند و موهای ابروهایشان دچار ریزش شده است علاوه بر این برخی نیز به صورت ارثی ابروهای کم پشتی دارند که با پیوند ابرو می توانند مشکل خود را به صورت کامل حل کنند و صاحب ابروهایی زیبا شوند.

 

کاشت ابرو با موی طبیعی چه عوارضی دارد؟

خوشبختانه کاشت ابرو با موی طبیعی جزء روش هایی به حساب می آید که کمترین عوارض را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل برای استفاده از آن لازم نیست نگرانی خاصی را داشته باشید. البته از میان عوارض مختلف میتوان به تورم، خونریزی، ریزش ابروهای کاشته شده و … اشاره کرد که در موارد نادری ممکن است رخ دهد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم