مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو بدون جراحی

کاشت ابرو بدون جراحی

بسیاری از افراد تصور میکنند زیبایی چهره فقط با عمل هایی خاص به دست می آید مثلا خیلی از انسان ها تلاش می کنند تا با استفاده از عمل های زیبایی مانند جراحی بینی زیبایی خود را افزایش دهند اما بعد از انجام آن ضمن این که عوارض خاصی را تجربه می کنند به نتیجه ی مطلوب نمی رسند و تصور می کنند به هیچ وجه نمی توانند به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. اما بهتر است بدانید روش های مختلفی برای افزایش زیبایی وجود دارد که همه ی آن ها به رفع نواقصی که در چهره وجود دارد می پردازند. یکی از این روش ها کاشت ابرو بدون جراحی است که می تواند تاثیر زیادی را در زیبایی چهره داشته باشد. در صورتی که قسمتی از ابروهایتان به دلایل مختلف دچار ریزش شده و یا ابروهای کم پشتی دارید می توانید به راحتی و بدون هیچگونه مشکل با استفاده از کاشت ابرو بدون جراحی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید.

کاشت ابرو بدون جراحی

روش کاشت ابرو بدون جراحی

در کاشت ابرو بدون جراحی از روش هایی مانند sut بهره گرفته می شود در این روش ها بیشتر کارها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد به همین علت شاهد جراحی نخواهیم بود و عوارض عمل به حداقل ممکن می رسد. علاوه بر این به علت این که در این روش ها از بیهوشی خبری نیست از عوارض بیهوشی کاسته می شود. در کاشت ابرو بدون جراحی ابتدا فولیکول ها با استفاده از دستگاه ها استخراج می شوند و بعد از این در نقاطی که متخصصان مشخص کرده اند کاشته میشوند. موهایی که کاشته می شوند از نظر تراکم در حدی خواهند بود که ظاهر غیر طبیعی به وجود نیاورند.

 

مزایای کاشت ابرو بدون جراحی

کاشت ابرو بدون جراحی مزایای قابل توجهی را خواهد داشت که در روش های دیگر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت. اولین مزیت کاشت ابرو بدون جراحی این است که موهایی که برای فرد کاشته می شود ظاهر کاملا طبیعی را به وجود می آورند این در حالی است که در روش هایی مانند تتو غیر طبیعی بودن ابرو ها کاملا مشخص است.علاوه بر این استفاده از روش کاشت بر خلاف درمان های دارویی نتایج حتمی را به دنبال دارد و در مدت زمان کمی نتیجه می دهد به همین دلیل هیچ نگرانی ای برای عدم نتیجه بخشی وجود نخواهد داشت.

 

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی نیز بسیار ناچیز خواهد بود.به علت این که در این روش از جراحی استفاده نمی شود مانند بقیه روش های جای بخیه و اسکار به وجود نمی آید و علاوه بر این دوران نقاهت نیز بسیار کوتاه خواهد بود. اما در مواردی ممکن است شاهد ریزش ابرو ها،تورم و التهاب باشیم که به ندرت اتفاق خواهد افتاد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم