مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو بهتره یا تاتو

کاشت ابرو یا تاتو

کاشت ابرو بهتره یا تاتو

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت ابرو بهتره یا تاتو

به علت اینکه زیبایی ابروها تاثیر زیادی در تناسب کلی چهره دارد افراد زیادی وجود دارند که به دنبال روشی موثر برای افزایش زیبایی ابروهای خود هستند اما نمی دانند باید از چه روشی برای دست یابی به نتیجه ی دلخواه استفاده کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که کاشت ابرو بهتره یا تاتو . البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در حال حاضر استفاده از روش های دیگری مانند میکروپیگمنتیشن جای روش های قدیمی تاتو را گرفته است و تاتو متقاضیان بسیار کمی دارد.

کاشت ابرو بهتره یا تاتو

کاشت ابرو یا تاتو

کاشت ابرو

در مورد اینکه کاشت ابرو بهتره یا تاتو باید این نکته را بدانید که هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاصی دارند به همین دلیل نمیتوان برای همه ی افراد یکی از این روش ها را توصیه کرد اما به طور کلی در صورتی که قصد دارید به ابروهایی با ظاهر طبیعی دست پیدا کنید و هزینه ی روش های مختلف هم برایتان اهمیتی ندارد قطعا کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید استفاده کنید.

تاتو بجای کاشت ابرو

کاشت ابرو جزء روش های دائمی برای رفع کچلی و کم پشتی ابروها به شمار میرود این در صورتی است که روش هایی مانند تاتو یا میکروپیگمنتیشن از روش های موقت است و باید هر چند وقت یکبار از آن ها استفاده کرد. بهتر است بدانید ظاهری که بعد از تاتو به وجود می اید چندان طبیعی نیست به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند ممکن است از نتایجی که به دست می آید رضایت نداشته باشند.

 

مزایای کاشت ابرو

همانطور که اشاره کردیم برای اینکه بدانید کاشت ابرو یا تاتو باید به بررسی مزایای آن ها بپردازید به همین دلیل به صورت خلاصه به آن اشاره ای خواهیم کرد.

کاشت ابرو روشی دائمی است که با استفاده از آن میتوان به ظاهری کاملا طبیعی دست پیدا کرد. این روش در اکثر موارد عوارضی به دنبال ندارد و علاوه بر این افرادی که از آن استفاده میکنند تا مدت ها لازم نیست به سراغ روش های تقویت ابرو و … بروند.

 

مزایای تاتو

روش تاتو هم مزایای خاص خود را دارد به همین دلیل نمیتوان گفت کاشت ابرو بهتره یا تاتو. تاتو روشی سریع برای درمان کچلی و ریزش ابرو است که با استفاده از ان میتوان در یک جلسه شاهد نتایجی که به دست می آید بود. هزینه ی تاتو نسبت به سایر روش ها کمتر است و شرایط خاصی برای آن وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

منبع: کلینیک کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم