مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابرو fit

کاشت ابرو به روش fit

داشتن ابروهایی پرپشت آرزویی است که هر فردی می تواند داشته باشد. این موضوع به این علت است که داشتن ابروهای پرپشت تا حد زیادی در زیبایی چهره تاثیر می گذارد. افرادی که ابروهای پرپشت دارند زیبایی چشم هایشان افزایش پیدا می کند و حتی چشم هایشان درشت تر و درخشنده تر به نظر می رسد به همین دلیل توجه به زیبایی ابروها می تواند نقش زیادی را در زیبایی داشته باشد. این موضوع باعث می شود تا به فکر روشی بود که با استفاده از آن بتوان زیبایی ابروها را افزایش داد.معمولا روش های زیادی برای زیبایی ابرو وجود دارند اما همه ی این روش ها نمی توانند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشند. مثلا رفع نواقص ابرو با تتو و یا خالکوبی که در قدیم استفاده می شده است ظاهر غیر طبیعی را برای چهره فرد به وجود می آورده است اما در مقابل روشی مانند کاشت ابرو به روش fit که امروزه استفاده می شود طبیعی است.

کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابرو به روش fit چیست؟

کاشت ابرو به روش fit یکی از روش های کاشت ابرو است که شاید در موارد زیادی با آن روبرو شده باشید و نام آن را در تبلیغات مختلف شنیده باشید. کاشت ابرو به روش fit از روش هایی است که می توان با استفاده از آن به ابروهایی کاملا طبیعی دست پیدا کرد بدون آن که کسی متوجه غیر طبیعی بودن آن ها بشود. در واقع ابروهایی که با استفاده از این روش بدست می آیند ویژگی های ابروهای طبیعی را داشته و به خوبی رشد می کنند.

در کاشت ابرو به روش fit برای استخراج موها سوراخ هایی در نواحی اطراف موها ایجاد  می شود و بدین وسیله فولیکول ها برای استخراج آماده می شوند. بعد از این موها در ناحیه ی ابرو بیمار کاشته می شود. به دلیل این که در این روش از جراحی استفاده نمی شود همه چیز به مهارت پزشک متخصص بستگی دارد و نتایجی که به دست می آید برای بیماران کاملا متفاوت خواهد بود.

 

کاشت ابرو به روش fit چه عوارضی دارد؟

در کاشت ابرو به روش fit از جراحی استفاده نمی شود. یعنی پزشک به هیچ وجه از تیغ جراحی استفاده نمی کند. همین عامل باعث می شودد تا عوارض عمل به حداقل ممکن برسد و بیماران بدون عارضه ی خاصی به ابروهایی پرپشت با ظاهری کاملا طبیعی دست پیدا کنند. البته در برخی از بیماران ممکن است شاهد عوارض جزئی مانند التهاب،تورم و قرمزی باشیم که با تدابیر پزشکان به حداقل ممکن می رسد. باید توجه داشته باشید همانطور که به آن اشاره کردیم کاشت ابرو به روش fit کاملا به تخصص پزشک بستگی دارد و برای این که این عمل بدون عوارض به پایان برسد باید از متخصصان با تجربه بهره بگیرید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم