مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو به روش fue

کاشت ابرو fue

کاشت ابرو به روش fue

ابروهای نازک و کم پشت بخصوص در خانم ها ظاهری بی روح و خسته را به اطرافیان القا می کند ، اگر به دلایل مختلف دچار ریزش موی ابرو شده اید یا در اثر سوختگی یا سوانح بخشی از موی ابروی شما دچار کچلی شده است ، شما کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستید. در روش کاشت ابرو که در کلینیک های تخصصی پوست و مو ، توسط متخصص زیبایی صورت می پذیرد می توان از روش های مختلفی جهت پیوند مو استفاده نمود. همانطور که گفته شد روش های زیادی برای کاشت ابرو به وجود آمده است اما یکی از بهترین این روش ها کاشت ابرو به روش fue می باشد.

در واقع کاشت ابرو به روش fue یک تکنیک پیشرفته پیوند مو است که سالهاست باب شده است و همه ساله هزاران نفر در دنیا خواهان استفاده این روش هستند. اما سوالی که در ذهن بسیاری از افراد به وجود می آید این است که کاشت ابرو به روش fue چگونه انجام می شود؟ در این مقاله در نظر داریم تا به بررسی و معرفی کاشت ابرو به روش fue بپردازیم با ما همراه باشید.

کاشت ابرو به روش fue

کاشت ابرو به روش fue

کاشت ابرو به روش fue یکی از جدیدترین روش های کاشت مو می باشد که در آن شاهد جراحی های طولانی مدت ، بیهوشی ، خونریزی های شدید ، بخیه های عمیق ، جلسات متعدد نیستیم و همچنین در این روش شخص متقاضی کاشت هیچ گونه دوران نقاهتی را تحمل نمی کند. در این روش دیگر با آناتومی و مهندسی خاصی خط رویش ابرو و همچنین مدل ابرو طبق خواسته فرد طراحی و اجرا می شود. این روش کاشت ابرو از دانش روز دنیا به همراه رعایت اصول و قوانین کاشت مو بهره برده است که این دو مورد باعث شده است که این تکنیک طرفداران خاص خود را پیدا کرده و رضایت اکثریت را پس از انجام کاشت با این روش جلب کند. همچنین باید بدانید که اگر قبلا ابرو های خود را تتو و هاشور کرده اید باید بگوییم که یکی دیگر از مزایای کاشت ابرو به روش fue انجام آن بر روی ابرو های تاتو و یا هاشور شده می باشد که قابل توجه است. کاشت ابرو نیز از سه مرحله برداشت، نگهداری و کاشت تشکیل شده است که هر کلینیک با توجه به روشی که پزشک مربوطه در نظر گرفته است انجام می دهد و میتواند با کلنییک های دیگر متفاوت باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم