مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو به روش fut

عوارض کاشت ابرو به روش fut

کاشت ابرو به روش fut

امروزه استفاده از عمل های زیبایی تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است به صورتی که بسیاری از افراد به صورت افراطی از عمل های زیبایی استفاده می کنند بدون اینکه به نتیجه ای که برایشان به دنبال دارد توجهی را داشته باشند. در واقع این افراد تصور می کنند هر چه بیشتر از عمل های زیبایی استفاده کنند زیباتر خواهند شد و این راه هیچ انتهایی ندارد یعنی هر چقدر که بخواهند می توانند از این عمل ها استفاده کنند. اما در مقابل افرادی هم هستند که به دلایل ترسی که از این عمل ها دارند به هیچ وجه از آن بهره نمی گیرند. بهتر است بدانید هر دو گروه تصور کاملا اشتباهی را دارند.مثلا کاشت ابرو یکی از روش هایی است که می تواند باعث زیبایی شود و در صورتی که فرد ابروهای ناقصی را داشته باشد از آن حداکثر استفاده را خواهد برد. در این مطلب قصد داریم به کاشت ابرو به روش fut بپردازیم پس ما را همراهی کنید.

کاشت ابرو به روش fut

 

کاشت ابرو به روش fut چیست؟

کاشت ابرو به روش fut یکی از روش هایی است که می توان برای پرپشت کردن ابرو ها و هم چنینی رفع کچلی ابرو از آن بهره گرفت. البته این روش، روشی است که تا حد زیادی منسوخ شده است و معمولا از آن برای کاشت ابرو و مو استفاده نمی شود اما به هر حال بسیاری از افراد تمایل دارند تا با آن بیشتر آشنا شوند.

در کاشت ابرو به روش fut برای استخراج فولیکول های مو از قسمت عقب سر بخشی از فولیکول ها برداشته می شود. این کار باعث می شود تا تا جای بخیه ها باقی بماند و شاهد اسکارهای نا مطلوبی باشیم به همین دلیل به جای روش fut  روشی دیگری به نام fue جایگزین شده است که مزایای قابل توجهی را نسبت به روش های قدیمی تر دارد و می توان به راحتی از آن بهره گرفت.

 

کاشت ابرو به روش fut چه عوارضی دارد؟

کاشت ابرو به روش fut در مقابل روش های جدید عوارض قابل توجهی را دارد به همین دلیل روشی منسوخ شده است و کمتر از آن بهره گرفته می شود. از میان عوارض مختلف کاشت ابرو به روش fut می توان به برجای ماند جای بخیه و اسکار ها اشاره کرد.اسکارهایی که در این روش به وجود می آیند به سختی برطرف می شوند به همین دلیل در گذشته افراد دچار مشکلات زیادی می شدند علاوه بر این در کاشت ابرو به روش fut معمولا بیمار درد زیادی را تحمل میکرده و شاهد خونریزی و گاها عفونت بوده ایم که در روش های جدید این مشکلات وجود ندارند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم