مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو به روش sut

مراکز کاشت مو به روش sut

کاشت ابرو به روش sut

ابرو یکی از اجزای صورت است که تاثیر قابل توجهی را در زیبایی دارد و در صورتی که نقصی در آن وجود داشته باشد می تواند از زیبایی تمام صورت بکاهد. ابروها می توانند تا حد زیادی باعث شوند تا چشم ها درشت تر به نظر برسند و علاوه بر این درخشش چشم ها بیشتر احساس شود به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است به زیبایی ابروها اهمیت داد. اولین کار برای زیباکردن ابروها این است که آن ها را به خوبی اصلاح کرد اما در بسیاری از مواقع اصلاح ابروها کافی به نظر نمی رسد چون برخی از افراد ابروهای کم پشتی دارند و یا ابروهایشان به علل مختلف دچار ریزش شده است به همین دلیل باید راه حل مناسبی را برای جایگزینی موهای ریخته به کار گرفت. کاشت ابرو به روش sut یکی از روش های مناسب برای افزایش زیبایی و رفع نواقص ابرو است که در این مطلب به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

کاشت ابرو به روش sut

کاشت ابرو به روش sut چیست؟

کاشت ابرو به روش sut از روش هایی است که می تواند نتایج قابل قبولی را داشته باشد به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند این روش را برای درمان نواقص خود به کار گیرند اما باید توجه داشته باشید که انتخاب بهترین روش برای کاشت ابرو همیشه به عهده ی متخصصان زیبایی خواهد بود چون این کار نیازمند این است که شرایطتتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. کاشت ابرو به روش sut روشی است که در آن نیاز به جراحی نیست. در این روش برداشت فولیکول ها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود و بعد از این در محل های مشخص شده ابروها کاشته می شوند.

 

کاشت ابرو به روش sut چه عوارضی دارد؟

کاشت ابرو به روش sut یکی از کم عارضه ترین روش هایی است که می توان از آن بهره گرفت. به دلیل این که در این روش شاهد جراحی نخواهیم بود عوارض به حداقل ممکن خواهد رسید. اما به هر حال در میان عمل های زیبایی هرکدام عوارض خاص خود را خواهند داشت که قبل از هر چیز بیمار باید با آن آشنا باشید.
از میان عوارض احتمال کاشت ابرو به روش sut میتوان به عفونت، ظاهر غیر عادی ابرو،رشد بیش از حد موهای کاشت شده و تورم اشاره کرد که با انتخاب متخصصان با تجربه به ندرت اتفاق خواهد افتاد.برای انتخاب متخصصان باید تا جای ممکن تجربه ای که در کاشت ابرو دارند را مورد بررسی قرار دهید چون این موضوع می تواند تاثیر قابلت توجهی را در نتیجه کاشت داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم