مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو به صورت طبیعی وجود دارد

کاشت ابرو به روش طبیعی

کاشت ابرو به صورت طبیعی وجود دارد

برای افزایش زیبایی راه های مختلفی وجود دارد که هر کدام می توانند به نوع خود تاثیراتی را داشته باشند. اولین راه برای افزایش زیبایی این است که بتوانید نواقص چهره ی خود را با روش هایی که وجود دارد رفع کنید. اما قبل از هر چیز باید بدانید که چه چیزی بیشتر از همه بر روی زیبایی تان تاثیر دارد تا بتوانید تمرکز خود را روی آن بگذارید.بهتر است بدانید ابروها قسمتی از صورت هستند که تاثیر قابل توجهی را در زیبایی دارند و در صورتی که حالت مناسبی داشته باشند زیبایی چشم ها را هم تا حد زیادی افزایش می دهند. به همین دلیل بهتر است برای افزایش زیبایی خود به زیبایی ابرو ها توجه داشته باشید و برای افزایش زیبایی آن راه های مناسب را به کار گیرید. کاشت ابرو به صورت طبیعی یکی از کارهایی است که می توانید برای زیبایی ابرو انجام دهید.در این مطلب به این روش بیشتر خواهیم پرداخت.

کاشت ابرو به صورت طبیعی

کاشت ابرو به صورت طبیعی چیست؟

کاشت ابرو به صورت طبیعی یکی از روش هایی است که به کمک آن می توان زیبایی ابرو ها را تا حد زیادی افزایش داد.با استفاده از این روش می توان به درمان کچلی وکم پشتی ابرو ها پرداخت. در کاشت ابرو به صورت طبیعی میتوان از روش های مختلفی استفاده کرد در برخی از این روش ها از جراحی استفاده می شود اما در برخی از روش ها هم هیچگونه برشی ایجاد نخواهد شد که این باعث می شود عوارض این عمل به حداقل ممکن برسد. برای کاشت ابرو ابتدا فولیکول های مو از قسمت های مختلف بدن مانند پشت سر خارج می شود و با رعایت تراکم طبیعی در ابروها و جهت رشد موها در ناحیه ی ابرو کاشته می شود.معمولا برای کاشت ابرو از قسمتی از سر مو برداشته می شود که حالت آن شباهت بیشتری به ابروها داشته باشد که متخصصین برای کاشت ابروها به صورت طبیعی معمولا از موهای کنار گوش استفاده می کنند.شاید برای بسیاری این سوال پیش آید که چه افرادی با چه نوع از  موی سر  برای کاشت ابرو مناسب است که با توجه به تحقیقات انجام شده ، معمولا افرادی که موهای صاف دارند پیشنهاد مناسب تری برای کاشت ابرو می باشد زیرا بعد از کاشت ابرو، طبیعی جلوه داده شدن ابرو ها برای افراد بسیار حائز اهمیت می باشد و  معمولا موهای مجعد  به دلیل نداشتن فرم مناسب بر روی ابرو ها برای کاشت ابرو پیشنهاد مناسبی نخواهد بود.

کاشت ابرو به صورت طبیعی چه عوارضی دارد؟

کاشت ابرو به صورت طبیعی روشی است که معمولا عوارض خاصی را به دنبال ندارد و بیمار می توانند بدون کوچکترین عارضه ای به ابروهایی کاملا طبیعی دست پیدا کند.اما به صورت کلی ممکن است به ندرت در برخی از بیماران شاهد عوارضی مانند خونریزی، عفونت، ریزش موهای کاشته شده و تورم باشیم که با انتخاب متخصصان با تجربه این عوارض به حداقل ممکن می رسد و مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد و فرد می تواند بعد از انجام کاشت ابرو بدون استراحت به محیط زندگی و محل کار خود باز گردد. و با توجه به این که امروزه تکنیک های پیشرفته برای کاشت ابرو  در کلینیک های مربوطه بیشتر شده است  و فرد با اطلاع کافی به این که کاشت ابرو عوارضی را برای فرد ایجاد نمی کند ،  برای کاشت ابرو و افزایش زیبایی چهره خود مشتاق تر از قبل شده اند.

 

مزایای کاشت ابرو به صورت طبیعی چیست؟

کاشت ابرو به صورت طبیعی مزایای قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد به همین دلیل جزء بهترین روش ها برای رفع نواقص ابرو به شمار می رود. مهمترین مزیت این روش این است که با استفاده از آن می توان کچلی ابرو را حتی در بدترین شکل ممکن درمان کرد علاوه بر این ظاهری که با استفاده از کاشت ابرو برای فرد به وجود می آید کاملا طبیعی است و با روش های دیگر قابل مقایسه نیست.از طرفی  کاشت ابرو  برای افرادی که ابروهایشان را  تتو  کرده اند  مزایای بسزایی دارد، با توجه به این که این افراد دائما در حال ترمیم تتو ابروی خود هستند با کاشت ابرو بر روی تتو علاوه بر زیباتر وطبیعی تر جلوه دادن ابرو های خود ، می توانند در  هزینه های ناشی از   ترمیم پی در پی صرفه جویی کنندو  همیشه ابروهای طبیعی داشته باشتد.از مزایای دیگر کاشت ابرو زیبا جلوه دادن چهره و موهای ابرو و اینکه فرد نیاز به هیچگونه لوازم آرایشی برای پرپشت کردن ابروهای خود ندارد و ماندگاری طولانی و اینکه فرد بعد از عمل  دارای موهایی با جهت خواب یکدست و مرتب خواهد بود.

توصیه افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند چیست؟

امروزه افراد بسیاری هستند که عمل کاشت ابرو را انجام داده اند. با توجه به این امر که به طور متداول افراد در انجام این گونه عمل ها از تجربیات دیگران استفاده می کنند . با بررسی های لازم در  مورد  افرادی که کاشت ابرو را انجام داده اند در خصوص این بوده است که در انتخاب کلینیک مناسب که زیر نظر متخصصین  کارامد بوده  و مشاوره گرفتن در این زمینه  بسیار دقت لازم را داشته باشند،  و  از طرفی  ان ها میزان موفقیت در کاشت ابرو را ،  به داشتن تجربه  و علم  به روز و کافی متخصصین می دانند.

آیا بعد از  از عمل کاشت ابرو مراقبت ویژه مورد نیاز است؟

با توجه به این که افراد علاوه بر هزینه انجام عمل های زیبایی  به فاکتورهای دیگری نیز اهمییت می دهند، یکی از این فاکتور ها این است که فردی که عمل کاشت ابرو را انجام می دهد بتواند بعد از آن بدون هیچ عارضه ای به زندگی روزمره خود بپردازد. عمل کاشت ابرو جزء جراحی می باشد  که بعد از عمل به مراقبت های خیلی جزئی نیاز دارد ، یکی از اصلی ترین فاکتور بعد از عمل کاشت ابرو مراقبت از محلی است که کاشت ابرو در آن ان انجام شده اشت . از آن جایی که فولیکول های نواحی کاشت بسیار حساس می باشند تا حد امکان از برخورد آن منطقه با سطوح مختلف بخصوص در هنگام خواب جلوگیری کرده و زاویه خود را با محل های برخورد حفظ کند. از طرفی تا چند روز بعد از عمل توصیه مشود که فرد سر خود را زیاد پایین نگه ندارد تا فشار خون وارد شده در محل کاشت به حداقل برسد. در کل افراد از هر عملکردی که به فولیکول ها آسیب برساند خووداری کنندو این ساده ترین مراقبت ها بعد یک جراحی زیبایی می باشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم