مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایا و مراحل کاشت ابرو دائم در زنان

کاشت ابرو دائمی

مزایا و مراحل کاشت ابرو دائم در زنان

برای اینکه زیبا به نظر برسید راه های زیادی وجود دارد اما بهتر است قبل از اینکه وقت خود را برای عوامل راه های بی فایده هدر دهید به فکر استفاده از روش هایی باشید که با استفاده از آن زیبایی تان تا حد زیادی افزایش پیدا کند. یکی از این راهکار ها توجه به زیبایی چشم هاست. زیبایی چشم ها می تواند تاثیر زیادی را در زیبایی انسان داشته باشد به همین دلیل در صورتی که به آن توجه داشته باشید قطعا زیباتر خواهید شد. یکی از کارهایی که می توانید برای زیبایی چشم ها انجام دهید این است که از روش هایی مانند کاشت ابرو دائم بهره بگیرید

تا ابروهایتان فرم بهتری را داشته باشند و علاوه بر این کم پشتی شان از بین برود.افرادی که از این روش ها استفاده می کنند تا مدت ها از ابروهای زیبایی برخوردار خواهند بود که ظاهری کاملا طبیعی را دارند و هیچ متوجه کاشت آن ها  نخواهد شد.

کاشت ابرو دائم

کاشت ابرو دائم در زنان برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت ابرو دائم در زنان برای افرادی مناسب است که به دلایل مختلف دچار ریزش قسمتی از ابرو شده اند و یا از کم پشتی ابرو ها رنج می برند. بسیاری از افراد در طول زندگی خود حداقل یکبار دچار شکستگی ابرو می شوند که این مشکل باعث می شود قسمتی از ابروهایشان خالی شود علاوه بر این برخی از افراد از دوران کودکی ابروهای کم پشتی دارند که به خوبی حالت نمیگیرد. تمامی این افراد می توانند با کاشت ابرو دائم به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

 

کاشت ابرو دائم چگونه انجام می شود؟

برای کاشت ابرو دائم قبل از هر چیز از بی حسی موضعی استفاده می شود تا بیمار دردی را احساس نکند.بعد از فولیکول های مو از قسمت های مختلف بدن استخراج می شود. فولیکول ها باید از نواحی برداشته شوند که موهای آن تناسب کافی با ابرو را داشته باشد و با ابرو ها کاملا هماهنگ باشد. بعد از این که فولیکول ها استخراج شدند با توجه به خط رویش طبیعی که دارند و جهتی که باید داشته باشند در محل های مشخص شده کاشته میشوند.

 

عوارض کاشت ابرو دائم چیست؟

کاشت ابرو دائم یگی از روش های ایمن برای دستیابی به ابروهایی زیبا است. این روش حتی از روش هایی مانند تتو که نتایج دائمی ندارد و ظاهر غیر طبیعی به وجود می آورد هم کم عارضه تر است به همین دلیل بدون هیچ گونه نگرانی می توانید از آن بهره بگیرد. از میان عوارض مختلف که در مواردی نادر به وجود می آید میتوان به تورم، التهاب، قرمزی، خارش و ریزش موهای کاشته شده اشاره کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم