مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو در تهران

کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو در تهران

برای اینکه بگوییم فردی زیبایی است یا نه باید عوامل مختلفی را مورد بررسی قرار دهیم علاوه بر این باید بدانیم دقیقا چه چیزهایی معیار صحیحی برای زیبایی به شمار می رود. بهتر است بدانید صورت انسان مهمترین نقش در زیبایی را ایفا  می کند به صورتی که وجود نقصی کوچک در آن باعث می شود تا زیبایی تا از زیبایی تا حد زیادی کاسته شود به همین دلیل برای زیبا بودن اولین اقدام این  خواهد بود که به رفع نواقص صورت بپردازیم. ابرو از قسمت هایی است که نقش زیادی را در زیبایی صورت دارد.اگر دقت کرده باشید ابرو ها تا حد زیادی می توانند بر روی چشم ها و زیبایی کلی افراد تاثیر بگذارند تا حدی که نقص در آنها می تواند زیبایی یک انسان را تا حد زیادی کاهش دهد. اما خوشبختانه با کاشت ابرو می توان تا حد زیادی از نواقص آن کاست به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب به کاشت ابرو در تهران بپردازیم.

کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یکی از روش هایی است که می توان برای بسیاری از افراد از آن بهره گرفت. افرادی که ابروهای کم پشت دارند و یا به علل مختلف مانند شکستگی ابرو و … قسمتی از ابروهایشان دچار ریزش شده است می توانند با استفاده از روش های کاشت ابرو زیبایی خاصی را به ابروهای خود هدیه دهند. در کاشت ابرو از موهای قسمت های مختلف بدن برای پیوند به ابرو استفاده می شود. ابتدا متخصصان فولیکول های قسمت های مختلف بدن که با ابروها هماهنگی بیشتری دارد را استخراج می کنند. بعد از این در ناحیه هایی که مشخص شده به صورت دانه به دانه عمل کاشت ابرو را انجام می دهند. کاشت ابرو در تهران در کلینیک های مختلفی صورت میپذیرد که همه ی آن ها از این روش استفاده می کنند.

 

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

در تهران کلینیک های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که هر کدام از ان ها می توانند به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهند به همین علت برای کاشت ابرو در تهران نباید نگرانی خاصی را داشته باشید. اما این وظیفه ی شماست که قبل از هر چیز اعتبار کلینیک مورد نظر را بسنجید چون ممکن است برخی از به صورت غیر قانونی به فعالیت بپردازند و غیر معتبر باشند. قطعا انجام عمل در این مراکز می تواند مشکلات زیادی را برایتان به وجود بیاورد که باید به آن توجه داشته باشید.

علاوه بر این برای کاشت ابرو در تهران بهتر است نمونه کارهای قبلی کلینیک ها را نیز مورد بررسی قرار دهید و برای اطمینان بیشتر نظر سایر بیماران را جویا شوید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم