مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آیا کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

آیا کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

تاتو ابرو یکی از روش هایی بود که در گذشته بسیاری از افراد برای رفع نواقص ابروی خود از آن استفاده می کردند. این روش تا حد زیادی می توانست نواقصی که برای ابرو به وجود می آید را برطرف نماید البته این روش در حال حاضر نیز در برخی از مراکز ارائه می شود اما تا حدودی جزء روش های منسوخ شده به شمار می رود چون ظاهری که تاتو برای ابرو ها به وجود می آورد کاملا غیر طبیعی است و حتی در صورتی که توسط افراد حرفه ای انجام شود بازهم ظاهر غیر طبیعی آن از نزدیک کاملا مشخص خواهد شد به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد از کاشت ابرو روی تاتو استفاده میکنند تا ظاهر ابرو ها را به طور کامل تغییر دهند. بهتر است بدانید ابروها می توانند تاثیر زیادی را در زیبایی صورت داشته باشند به همین دلیل استفاده از روش هایی مانند کاشت ابرو روی تاتو می تواند زیبایی تان را تا حد زیادی افزایش دهد.

 

کاشت ابرو روی تاتو

کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد بعد از این که تاتو را برای رفع نواقص زیبایی انتخاب می کنند به این موضوع پی میبرند که ابروهایشان ظاهری مصنوعی را به خود گرفته است به همین دلیل به دنبال روش هایی مانند کاشت ابرو می گردند که بتوانند با استفاده از آن به ظاهری قابل قبولی دست پیدا کنند و این سوال را مطرح می کنند که کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است یا خیر؟

بهتر است بدانید کاشت ابرو روی تاتو کاملا امکان پذیر است اما در مواردی می تواند ظاهر غیر طبیعی را برای فرد به وجود بیاورد به همین دلیل توصیه می شود قبل از کاشت ابرو تاتو ها را با استفاده از لیزر کمرنگ کرد و سپس به کاشت ابرو پرداخت. البته در صورتی که تاتوهای انجام شده کم رنگ شده باشد و قابل رویت نباشد می توان کاشت ابرو روی تاتو را بدون هیچگونه مشکلی انجام داد.

 

کاشت ابرو روی تاتو چگونه انجام میشود؟

کاشت ابرو روی تاتو هیچ فرقی با سایر موارد نخواهد داشت. در کاشت ابرو فولیکول ها از قسمت های پشت سر استخراج می شوند و بعد از این در قسمت های مشخص شده ابرو پیوند داده می شوند. در استخراج فولیکول ها روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام فواید و معایب خود را خواهند داشت. در روش هایی که از جراحی استفاده می شود معمولا عوارض کاشت ابرو افزایش میابد اما در سایر روش ها کاشت ابرو عوارض خاصی را نخواهد داشت و کاملا ایمن به شمار میرود به همین دلیل بدون نگرانی می توان از آن بهره برد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم