مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو چقدر طول می کشد

کاشت ابروی چقدر طول می کشد

کاشت ابرو چقدر طول می کشد

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در صورتی که ابروهایتان کم پشت است و زیبایی تان تا حد زیادی کاهش پیدا کرده بهتر است بدانید در سالهای اخیر روش های موثری برای افزایش تراکم ابروها به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتیجه رسید. از میان روش های مختلف، کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که برای افزایش تراکم و رفع نواقص ابروها وجود دارد. این روش باعث میشود تا در کمترین زمان ممکن زیبایی ابروها افزایش پیدا کند. در ادامه به یکی از سوالات رایج یعنی اینکه کاشت ابرو چقدر طول می کشد خواهیم پرداخت.

 

کاشت ابرو چقدر طول می کشد

روش های کاشت ابرو

قبل از اینکه به پاسخ این سوال بپردازیم که کاشت ابرو چقدر طول می کشد بهتر است شما را با روش های مختلف آن آشنا کنیم. بهتر است بدانید در سالهای گذشته روش های کاشت ابرو دچار پیشرفت های زیادی شده اند به همین دلیل در صورتی که قصد دارید از آن استفاده کنید میتوانید بدون هیچگونه عارضه شاهد نتایج دلخواه باشید چون در روش هایی مانند fue و sut از جراحی استفاده نمیشود.

برای کاشت ابرو متخصصان به انتقال فولیکول های مناسب از نواحی مختلف سر و حتی سایر نقاط بدن به ناحیه ی ابروها می پردازند به همین دلیل موهایی که کاشته میشود بسیار طبیعی خواهد بود. در روش های کاشت ابرو متخصصان به جهت رویش ابرو و خط رویش آن توجه ویژه ای میکنند به همین دلیل ظاهری که برای فرد به وجود می آید به هیچ وجه غیر عادی نخواهد بود.

 

کاشت ابرو چقدر طول می کشد

این که کاشت ابرو چقدر طول می کشد سوالی است که بسیاری از افراد مطرح میکنند به همین دلیل لازم دانستیم در این مطلب به آن پاسخ دهیم.

به طور کلی افرادی که قصد دارند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند در یک جلسه به نتیجه خواهند رسید چون برای اینکار به تعداد کمی از تار مو نیاز است. اما باید توجه داشته باشید که برای رشد موهای جدید باید حداقل ۳ الی ۴ ماه صبر کرد و نتایجی که به وجود می آید آنی نخواهد بود.

 

ماندگاری نتایج کاشت ابرو

علاوه بر اینکه کاشت ابرو چقدر طول می کشد، ماندگاری نتایج آن هم برای بسیاری از افراد مهم است. بهتر است بدانید استفاده از روش های کاشت ابرو در اکثر موارد نتایج دائمی به دنبال خواهد داشت یعنی با استفاده از آن میتوانید تا آخر عمر شاهد افزایش تراکم ابروهای خود باشید که البته این به تخصص و مهارت متخصصان نیز بستگی خواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم