مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت سه بعدی ابرو چیست

کاشت سه بعدی ابرو چیست

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

در میان قسمت های مختلفی که در صورت انسان وجود دارد ابرو از قسمت هایی است که معمولا بسیاری از افراد برای زیباماندن آن به صورت مداوم از لوازم آرایشی استفاده میکنند. این موضوع به این دلیل است که بسیاری از افراد ابروهای ناقصی دارند و یا ابروهایشان بیش از حد کم پشت است و همین موضوع باعث میشود نیاز به آرایش دائمی داشته باشند. بهتر است بدانید استفاده از لوازم آرایشی آنقدر ها هم که فکر میکنید برای رفع نواقص ابرو مناسب نیست چون علاوه بر تاثیری که بر روی زیبایی ابرو ها دارد در اکثر موارد باعث اسیب رسیدن به ابروها خواهد شد و حتی آن ها را کم پشت تر خواهد کرد مخصوصا زمانی که از لوازم آرایشی غیر استاندارد استفاده کنید. به جای استفاده از لوازم ارایشی بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که از روش هایی مانند کاشت سه بعدی ابرو استفاده کنید.

کاشت سه بعدی ابرو

کاشت سه بعدی ابرو چیست؟

کاشت سه بعدی ابرو به روشی گفته میشود که با استفاده از آن میتوان به صورت کاملا ایمن کچلی و کم پشتی ابرو را رفع کرد. برای کاشت ابرو سه بعدی متخصصان فولیکول های موی مناسب را از قسمت پشت سر بیمار ایجاد میکنند. موهایی که انتخاب میشود حداکثر تناسب را با موهای ابرو خواهد داشت تا ابروها ظاهری مناسب داشته باشند. بعد از این ابروها با توجه به جهت رویش طبیعی موهای ابرو کاشته میشوند. جهت رویش ابروها اهمیت زیادی دارد چون در صورتی که اشتباه انجام شود ابروها ظاهر طبیعی نخواهند داشت و زیبایی ابروها کاهش خواهد یافت.

کاشت سه بعدی ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت سه بعدی ابرو برای تمامی افرادی که دچار بیماری های خود ایمنی نباشند کاملا مناسبی است و میتوان با استفاده از آن به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. افرادی که به علت تصادف و یا پارگی ابرو قسمتی از ابروهایشان به صورت دائمی دچار ریزش شده است میتوانند از این روش استفاده کنند. بهتر است بدانید در این موارد تنها روشی که این افراد میتوانند از آن استفاده کنند کاشت ابرو خواهد بود و روش های دیگر به هیچوجه نتیجه نخواهند داد. افرادی که ابروهایشان کم پشت دارند هم میتوانند از کاشت ابرو استفاده کنند فقط باید مدتی بعد از ریزش ابروها صبر کنند چون ممکن است ابروها به صورت طبیعی رشد داشته باشند.

کاشت سه بعدی ابرو چه مزایایی دارد؟

مهمترین مزیت کاشت سه بعدی ابرو ظاهر کاملا طبیعی است که بعد از استفاده از این روش برایتان به وجود خواهد آمد. مزیت دیگر کاشت ابرو این است که به صورت دائمی ظاهر ابروهایتان زیباتر خواهد شد به همین دلیل کمتر مجبور خواهید بود برای افزایش زیبایی ابرو ها از لوازم ارایشی و روش های موقتی که در ارایشگاه ها وجود دارد استفاده کنید

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم