مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو، درمانی مطمئن برای کم پشتی مو خانم ها

کاشت مو، درمانی مطمئن برای کم پشتی مو خانم ها

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت مو، درمانی مطمئن برای کم پشتی مو خانم ها

کاشت مو یک دریچه جدید برای بانوانی است که ریزش مو را تجربه کرده اند. از آنجایی که نتایج کاشت مو در مردان بسیار خوب بوده است زنان نیز به مرور زمان به انجام عمل کاشت مو و پیوند موی طبیعی متمایل شدند. کاشت مو در جامعه طوری جا افتاده است که تصور عموم بر اینست که بیشتر مختص مردان می باشد، برای همین بیشترین داوطلبان این عمل زیبایی آقایان هستند. خانم ها باید توجه کنند که کاشت مو، درمانی مطمئن برای کم پشتی مو در آن هاست و نباید با یک دید بسته به این موضوع نگاه کرد.

کاشت مو، درمانی مطمئن برای کم پشتی مو خانم ها

چرا بانوان نسبت به آقایان کمتر برای کاشت مو مراجعه می کنند؟

  • درصد بالایی از بانوان فکر می کنند که برخی از عمل های زیبایی مانند کاشت ابرو و کاشت مژه فقط برایشان مناسب است و کاشت مو یک عمل زیبایی مردانه می باشد. اما به وفور شاهد وجود خانم هایی هستیم که به دلیل ابتلا به ریزش مو کاندید مناسبی برای کاشت مو به شمار می روند و در صورت انجام عمل کاشت مو، زیبایی فوق العاده ای را به دست می آورند.
  • دسته دیگری از بانوان اطمینان ندارند که پس از کاشت مو امکان رشد و بلند شدن مو ها وجود داشته باشد و در واقع نمی توانند به انجام عمل کاشت مو خوش بین باشند. در صورتیکه به دلیل استفاده از مو های طبیعی و پیوند آن ها در پوست، مو های کاشته شده دقیقا همانند مو های اولیه سر به رشد خود ادامه می دهند و می توانند بلند شوند. در اینصورت اگر فرد تمایل داشته باشد آن ها را کوتاه می کند در غیر اینصورت نیاز است که هر چند مدت یکبار اصلاح شوند.

انواع کم پشتی مو در بانوان و درمان آن

  • ریزش موی موقت: کم پشتی مو همیشه در بانوان دائمی نیست بلکه می تواند به صورت موقتی در برهه ای از زمان زندگی آن ها رخ دهد. این موضوع که ممکن است به انواع فشار های روحی و روانی و یا استرس های شدید در کوتاه مدت ربط داشته باشد، سبب کم پشتی مو ها خواهد شد که بعد از برطرف شدن علت به حالت اولیه بر می گردد.
  • ریزش موی دائمی: ریزش موی دائمی می تواند دارای ریشه ارثی باشد. البته در غیر اینصورت دلایل دیگری مانند بارداری و شیردهی، رژیم لاغری سخت و تغییرات هورمونی و … نیز داشته باشد. در کم پشتی دائمی مو فرد نمی تواند رشد مو ها را به طور طبیعی و یا با مصرف دارو به حالت ابتدایی خود بازگرداند. در این شرایط، کاشت مو از بهترین و موفق ترین درمان هاییست که بصوت دائم العمر می تواند یک نتیجه مطلوب را در اختیار وی گذارد.

بانوانی که با مشکل کم پشتی مو دست و پنجه نرم می کنند و روش های درمانی زیادی را امتحان کرده اما به نتیجه مورد علاقه خود دست نیافته اند، این فرصت را در اختیار دارند که با انجام عمل کاشت موی طبیعی در بهترین کلینیک های تخصصی پوست و مو یک درمان قطعی و همیشگی را برای پرپشت شدن مو های خود اجرا نمایند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم