مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت موی ایمپلنت چیست؟

کاشت مو ایمپلنت

کاشت موی ایمپلنت چیست؟

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

کاشت موی ایمپلنت

افرادی که دچار کچلی ارثی و ژنتیکی میشوند نمیتوانند برای رفع دائمی ریزش موی خود از هر روشی استفاده کنند به همین دلیل در اکثر موارد مجبور میشوند تا از روش های موقت استفاده کنند. اما بهتر است بدانید با استفاده از روش هایی مانند کاشت موی ایمپلنت میتوان در بسیاری از مواقع صاحب موهایی جدید شد به همین دلیل اگر دچار کچلی ژنتیکی شده اید بهتر است قبل از اینکه به امتحان روش های دیگر بپردازید برای استفاده از روش کاشت موی طبیعی یا ایمپلنت به متخصصان زیبایی مراجعه نمایید.

کاشت مو ایمپلنت

کاشت مو ایمپلنت

کاشت مو

کاشت موی ایمپلنت به همان کاشت موی طبیعی گفته میشود که در حال حاضر بسیاری از خانم ها و آقایان برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده میکنند. در این روش متخصصان زیبایی برای رفع ریزش موهای بیمار به پیوند موهای قوی از ناحیه ی پشت سر به جلوی سر میپردازند و بدین ترتیب باعث رشد موهای جدید در نواحی که دچار کچلی و طاسی شده میشوند.

کاشت موی ایمپلنت روش های مختلفی دارد که میتوان برای رفع ریزش موی بیماران از آن استفاده کرد. انتخاب این روش ها به نظر متخصصان زیبایی بستگی خواهد داشت. افرادی که بانک موی قوی در قسمت پشت سر ندارند نمیتوانند از روش های معمول برای کاشت مو استفاده کنند به همین دلیل متخصصان در این موارد از روش هایی مانند کاشت مو bht استفاده خواهند نمود.

 

کاشت مو برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت موی ایمپلنت یا کاشت موی طبیعی برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی ارثی، ژنتیکی و یا همان ریزش موی هورمونی شده اند. این افراد برای اینکه بتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید بانک موی کافی در قسمت پشت سر یا نواحی دیگر بدن داشته باشند در غیر اینصورت نمیتوان به کاشت مو پرداخت چون امکان انتقال مو از بدن افراد دیگر یا استفاده از موهای مصنوعی وجود ندارد.

البته روش هایی از کاشت مو هم وجود دارد که متخصصان با استفاده از موهای مصنوعی و چسب به رفع کچلی و طاسی خواهند پرداخت که به این روش ها به اصطلاح ترمیم مو گفته میشود.

 

مزایای کاشت موی ایمپلنت چیست؟

کاشت موی یا طبیعی تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان برای افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند موهای جدید کاشت. موهایی که با استفاده از این روش کاشته میشود دقیقا مانند موهای طبیعی فرد خواهد بود به همین دلیل میتوان به راحتی به اصلاح، شستشو و حالت دهی موهای جدید پرداخت و هیچ محدودیتی از این نظر وجود نخواهد داشت.

منبع: کلینیک کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم