مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو بایوفایبر چیست

کاشت مو بایوفایبر چیست

کاشت مو بایوفایبر چیست

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

در سالهای اخیر روش های کاشت مو دچار تحولات اساسی شده اند به صورتی که با روش های جدید کاشت مو میتواند تا حد زیادی جلوی عوارض مختلفی که در برخی موارد به وجود می آید را گرفت. علاوه بر این روش های جدید کاشت مو باعث شده اند تا بسیاری از افراد که شرایط کافی برای استفاده از روش های قدیمی را نداشته اند بتوانند به رفع کچلی و ریزش موی خود بپردازند. از میان روش های مختلف کاشت مو بایوفایبر از جدیدترین روش هاست که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم.

 

کاشت مو بایوفایبر

کاشت مو بایوفایبر

همانطور که اطلاع دارید برای انجام کاشت مو به روش های مختلف از فولیکول های نواحی مختلف استفاده میشود یعنی متخصصان در وهله ی اول به برداشت فولیکول ها میپردازند و بعد از آن با روش هایی که وجود دارد آن را در نقاطی که دچار کچلی شده پیوند میزنند اما بهتر است بدانید کاشت مو بایوفایبر روشی است که به هیچ وجه در آن از موهای طبیعی خود فرد استفاده نخواهد شد.

برای کاشت مو بایوفایبر متخصصان از موهای مصنوعی برای رفع ریزش موی بیماران استفاده خواهند کرد. به علت اینکه این موها از الیاف طبیعی ساخته شده اند مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد اما برای اطمینان از این موضع قبل از کاشت کامل دسته ای از موها روی سر پیوند زده میشوند. برای پیوند مو به این روش گره هایی از مو در زیر پوست ایجاد میشود و بدین موها در پوست قرار میگیرند.

 

متقاضیان کاشت مو بایوفایبر

متقاضیان کاشت مو بایوفایبر افرادی هستند که به دلیل دارا نبودن بانک موی کافی نمیتوانند از روش های دیگر کاشت مو استفاده کنند و مجبورند از روش های موقت مانند داروها استفاده کنند.

بهتر است بدانید برای استفاده از سایر روش های کاشت مو بیمار باید حتما بانک موی قوی و کافی داشته باشد در غیر اینصورت به هیچ وجه نمیتوان به کاشت مو پرداخت به همین دلیل روش هایی مانند بایوفایبر به شدت مورد استقبال افرادی که بانک موی کافی ندارند قرار گرفته است.

 

عوارض کاشت مو بایوفایبر

همانطور که اشاره کردیم کاشت مو بایوفایبر در اکثر موارد عوارضی به دنبال نخواهد داشت چون برای انجام آن از موهایی با الیاف مصنوعی استفاده میشود و علاوه بر این قبل از اینکه متخصصان به کاشت تمام موها بپردازند حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ تار آن را به صورت آزمایشی پیوند میزنند به همین دلیل در اکثر مواردی افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد عوارض خاصی نخواهند بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم