مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو با دستگاه چگونه انجام  می شود؟

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

کاشت مو با دستگاه چگونه انجام  می شود؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت مو با دستگاه

امروزه روش های کاشت مو تا جایی دچار پیشرفت شده اند که میتوان با استفاده از آن ها بدون هیچگونه عارضه به نتیجه رسید تا جایی که در روش های جدید کاشت مو از روش های جراحی استفاده نمیشود و متخصصان برای پیوند و کاشت مو از دستگاه ها استفاده میکنند که این کار باعث میشود با کمترین عارضه روبرو شوند. برای آشنایی بیشتر با این روش ها در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به این روش بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

کاشت مو با دستگاه

کاشت مو با دستگاه

کاشت مو

روش های کاشت مو با دستگاه

روش های کاشت مو در سالهای اخیر دچار تغییرات قابل توجهی شده اند به طوری که در حال حاضر در اکثر موارد از روش های کاشت مو با این روش میشود تا افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند بتوانند با کمترین عارضه شاهد رشد موهای جدید باشند. به دلیل مزایایی که این روش دارد در اکثر موارد مورد استفاده قرار میگیرد البته بیمار برای انجام آن باید شرایط کافی داشته باشد.

در حال حاضر روش های FUE و SUT از روش هایی هستند که برای انجام آن ها از دستگاه های پیشرفته استفاده میشود.
متخصصان برای کاشت مو به این روش ها فولیکول ها را با جدید ترین متد روز از نواحی مختلف سر استخراج میکنند که این کار بدون دخالت دست انجام میشود به همین دلیل میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج کرد.

 

کاربرد های کاشت با دستگاه

به طور کلی این روش یکی از جایگزین های اصلی است برای روش های قدیمی کاشت است که امروزه به صورت گسترده از آن استفاده میشود و برای رفع ریزش موی اکثر بیمارانی که دچار ریزش موی ارثی و ژنتیکی شده اند مناسب خواهد بود به همین دلیل نمیتوان کاربرد آن را فقط در مواردی خاص ذکر کرد.

افرادی که بانک موی مناسب و کافی داشته باشند و دچار بیماری های مختلف نشده باشند میتوانند با استفاده از روش های مختلف کاشت به نتایج فوق العاده ای دست یابند.

 

مراقبت های بعد از کاشت مو با دستگاه

معمولا بعد از این روش از کاشت باید به مراقبت های لازم که در سایر روش ها هم توصیه میشود توجه داشت تا بیمار دچار عوارض مختلف نشود و موها رشد کافی داشته باشند. از میان مراقبت های لازم بعد از کاشت مو با روش های SUT و FUE که در آن از دستگاه ها استفاده میشود میتوان به شستشوی مناسب موی سر، استفاده از کمپرس سرد، مصرف به موقع داروها و مصرف رژیم غذایی مناسب اشاره نمود.

 

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم