مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو طبیعی به روش FUT – کلینیک نگین ایران نوین

fut

کاشت مو طبیعی به روش FUT – کلینیک نگین ایران نوین

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی دیگر از روش های مدرنی است که توسط پزشکان متخصص کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین به شما مراجهین گرامی قابل ارائه می باشد. به طور خلاصه در روش کاشت مو FUT ریشه های مو از قسمت پشتی سر که از موهای آن از استحکام بالاتری نسبت به نقاط دیگر برخوردار می باشند برداشت شده و پس از استخراج گرافت و تقویت آن در صورت نیاز، به قسمت جلویی و یا دیگر قسمت های مد نظر انتقال داده میشود.

کاشت مو به روش fut چگونه انجام می گردد؟

پزشک متخصص برای انجام روش fut، در ابتدا موها را از پشت سر و یا بدن جدا کرده و سپس گرافت ها را در زیر میکروسکوب از یکدیگر جدا می نماید و در محل مورد نظر عمل کاشت را انجام می دهد. هر چقدر فاصله زمانی بین جدا کردن گراف ها و انجام کاشت کمتر باشد نتیجه کاشت مو بهتر خواهد شد.

در هر جلسه درمان با روش fut، امکان پیوند زدن ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ فولیکول مو وجود دارد و انجام این روش بسیار راحت است.

مزایای منحصر بفرد روش کاشت مو fut

کاشت مو به روش fut امکان پیوند زدن تعداد بیشتری از تار مو در یک جلسه را فراهم کرده است و در این روش موهای بیشتری پیوند زده می شوند. در نتیجه بازدهی روش fut نسبت به سایر روش ها بیشتر است.

یکی از مزایای کاشت مو به روش نامبرده این است که برخلاف سایر روش ها در این روش محل پیوند مو مشخص نمی باشد و کاشت مو کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید و خط رویش مو نیز به طبیعی ترین حالت ممکن رشد خواهد کرد.

fut

در روش کاشت موی fut علاوه بر موی سر از موهای بدن نیز می توان برای پیوند مو استفاده کرد که این ویژگی بهره بردن از امکانات کاشت مو را برای افرادی که از بانک موی خوبی در ناحیه سر برخوردار نیستند به راحتی فراهم نموده است.

این روش از جمله روش هایی است که تراکم موهای کاشته شده در آن زیاد می باشد و به همین دلیل بهترین روش برای بیمارانی است که دچار مشکل طاسی هستند و حجم موی بسیار کمی دارند.

معایب و عوارض کاشت مو به روش fut

بطور کلی روش های کاشت مو اگر توسط پزشک متخصص انجام شوند فرد را با مشکلات و عوارض کمتری درگیر خواهند کرد. مشکلات کلی کاشت مو به این روش امکان خونریزی در زمان کاشت است که باعث ایجاد محدودیت در انجام آن در افرادی که سرشان متسع نمی گردد، شده است.

هزینه کاشت مو به روش fut

هزینه کاشت مو به عوامل بسیاری از جمله محدوده تحت درمان، تراکم مورد نیاز و تعرفه های بیمارستان بستگی دارد و به همین دلیل قبل از مراجعه به پزشک مشخص نمی گردد.

تفاوت کاشت موی fut (اف یو تی) با کاشت موی fue (اف یو ای)

به دلیل اینکه کاشت مو fue (اف یو ای) زخم به اطلاح خطی ایجاد نمی کند بیشتر مناسب متقاضیانی می باشد که موهای کوتاهی دارند گزینه مناسبی است. البته کاشت مو یا پیوند موی fue مناسب افرادی که تحرک و فعالیت بدنی زیاد در روز هستند مثل فوتبالیسها و ورزشکاران گزینه بسیار مناسبی می باشد.

اگر پشت سر شما امکان برداشت نواری مو برای کاشت یا پیوند مناسب نمی باشد یا اینکه پوست سر شما نازک یا حالت کشسانی کمی دارند روش fue انتخاب مناسبی برای کاشت مو می باشد. یکی دیگر از مزیت های Fue این است که جراح می تواند از دیگر موهای دیگر اندام های بدن برای پیوند به سر با استفاده از این روش اقدام نماید. مثلا موهای ناحیه صورت مثل ریش یا سبیل رو را با استفاده از این روش به راحتی به سر پیوند زند البته این مورد بستگی به نظر و بررسی های متعدد متخصص مو می باشد.

خب اگر از خط بخیه و دیگر موارد مربوط به کاشت مو در سر نگران هستید باید گفت در این روش به دلیل استفاده از ابزارها دقیق باعث شده خط های زخم و محل برداشت مو مثل روش های قبلی کاشت مو مشهود نبوده و همچنین سرعت بهبود آن نیز نسبت به قبل سریع تر می باشد.

اگر بخواهیم روش fue رو با روش fut مقایسه سریع کنیم باید بگویم اغلب متقاضیان که کاشت مو fue رو تجربه کردند به این نکته اذعان می کنند که به دلیل استخراج واحد فولیکولی، کاشت و پیوند آنها شاید کمی لذت تر بخش تر بوده آن هم بخاطر این است که در روش fut (اف یو تی) کمتر تهاجمی است و در این روش اصلا جراحی صورت نمی گیرد. این یک دیده اشتباهی است که اغلب در مورد کاشت موی fut دارند این است فکر میکنند این روش غیر تهاجمی است ولی اینطور نبوده و این هر دو روش ها تهاجمی است. و در هر دو روش fut و fue نیازمند عمل جراحی می باشد. معمولا در روش fue چندتا زخم بصورت دایره ای بروی سر ایجاد می شود ولی در روش fut یک زخم عمیق در ناحیه پشت سر ایجاد می شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم