مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو ثابت چیست

روش های کاشت موی ثابت

کاشت مو ثابت چیست

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

بسیاری از افراد برای این که به درمان ریزش موی خود بپردازند روش های مختلفی را امتحان می کنند و در آخر هم نمی توانند به نتیجه ی دلخواه برسند. استفاده ی خودسرانه از داروهای گیاهی و شیمیایی باعث می شود تا فرد مدت زمان زیادی را برای درمان ریزش موهای خود صبر نماید و در آخر به علت نا امیدی از روش های مختلف از درمان ریزش موی خود منصرف شوند. به همین علت همیشه توصیه می شود تا از درمان های خودسرانه حتی اگر عوارضی به دنبال ندارند هم جلوگیری شود تا فرد بتواند در اولین قدم بهترین روش را برای درمان ریزش موی خود به کارگیرد. یکی از موثر ترین روش هایی که وجود دارد کاشت مو ثابت است این روش تا حد زیادی میتواند برای کم پشتی  و کچلی نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد و در کمترین زمان ممکن فرد را به نتیجه ی دلخواه برساند که در کمتر روشی شاهد آن خواهیم بود.

کاشت مو ثابت

کاشت مو ثابت چیست؟

کاشت مو ثابت یا همان کاشت موی طبیعی روشی است که با استفاده از آن می توان به درمان ریزش مو و کچلی پرداخت بدون این که عوارض خاصی برای فرد به وجود آید و یا لازم باشد مدت زمان زیادی صبر کرد. استفاده از این روش برای افرادی نتیجه بخش است که به دلایل ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشند چون در غیر اینصورت در اکثر موارد می توان ریزش مو را با داروها درمان کرد و با هزینه ای کمتر به نتیجه رسید اما در بسیاری از موارد ریزش موها به دلایل ژنتیکی اتفاق میفتد که چاره ای جز کاشت مو ثابت ندارد.

 

کاشت مو ثابت چه روش هایی دارد؟

برای کاشت مو ثابت از روش های مختلفی استفاده می شود که هر کدام از روش ها در نوع خود می توانند بهترین باشند.برای انتخاب بهترین روش باید در وهله ی اول شرایط فرد و مقدار کم پشتی موها مورد بررسی قرار گیرد. در روش های مختلف کاشت مو فولیکول های مو از پشت سر بیمار یا قسمت های دیگر برداشته شده و در نواحی که دچار ریزش مو شده اند کاشته می شود. برای کاشت مو ها حفره ای در سطح پوست سر ایجاد می شود که کمک میکند کاشت مو به راحتی صورت بپذیرد.

 

مزایای کاشت مو ثابت چیست؟

کاشت مو ثابت مزایای قابل توجهی را در مقایسه با سایر روش ها دارد به همین دلیل است که برای درمان ریزش مو جزء بهترین روش ها قرار گرفته است. مهمترین مزیت کاشت مو این است که بیمار این اطمنان را خواهد داشت که حتما به نتیجه خواهد رسید و در ضمن در کمترین زمان ممکن همه چیز صورت خواهد گرفت. همچنین عوارض کاشت مو نسبتا ناچیز است و در اکثر موارد کاملا ایمن خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم