مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت مو به روش FIT

امروزه روش های کاشت مو بسیار متنوع شده اند و پزشک متخصص پوست و مو با بررسی وضعیت ریزش مو و بانک موی بیمار، اقدام به انتخاب مناسب ترین و بهترین روش کاشت مو برای وی می کند. در کاشت مو به روش FIT فولیکول های مو توسط پانچ های مخصوص از ناحیه پشت سر (یا هر ناحیه اهدا کننده دیگر) برداشته شده و دوباره به وسیله پانچ در ناحیه گیرنده مو کاشته می شود.

مزایای روش کاشت مو FIT

روش کاشت مو بدون جراحی یا همان روش FIT  ، در زمان یک تا سه ساعت قابل انجام است. از مزایای این روش می توان به راحتی عمل و هزینه کاشت مو پایین تر نسبت به سایر روش های کاشت مو اشاره کرد. این روش دارای معایبی است که باعث شده است پزشکان امروزه از روش های جدیدتر کاشت مو نظیر کاشت مو به روش SUT استفاده کنند.

معایب کاشت مو به روش FIT

از جمله معایب این روش می توان به احتمال کم پشت شدن مو در ناحیه اهدا کننده و عدم امکان دسترسی به تراکم بالا در مراحل کاشت مو اشاره کرد. همچنین در این روش احتمال ریزش مو پس از کاشت مو بیشتر از سایر روش های کاشت مو وجود دارد. از آنجایی که گرفت های کاشت مو به وسیله پانچ از سر جدا می شوند، احتمال بروز جای زخم و اسکار بر روی محل اهدا کننده مو وجود دارد.

برخی از مراکز غیر معتبر کاشت مو به دلیل راحتتر بودن این روش و عدم نیاز به تجربه پزشکی بالا و تجهیزات پیشرفته، به تمام بیماران خود، چه بسا کاندیدای مناسب برای انجام این روش نباشد، کاشت مو به روش FIT را پیشنهاد می دهند و برای این امر از تبلیغات گسترده تخفیف کاشت مو استفاده می کنند.

روش کاشت موی FIT

بهترین کاندیدای انجام کاشت مو به روش FIT چه کسانی هستند؟

به طور معمول افرادی که در بانک مو پشت سر خود دارای موهایی ضخیم و پرپشت هستند، از روش FIT استفاده می کنند. پزشک متخصص پوست و مو علاوه بر جنس موها، جنس پوست و واکنش پوست نسبت به روش انتخابی و پانچ را هم مد نظر قرار می دهند. به طور معمول پزشکان پس از اولین جلسه مشاوره کاشت مو ، تست سلامت ریشه مو را در کلینیک پوست و مو برای بیماران تجویز می کنند تا در صورت سالم بودن ریشه مو ها از کاشت مو به روش FIT استفاده شود. کیفیت فولکول های مو توسط نمونه برداری از گرفت های برداشته شده بررسی می شود.

گرفت های برداشت شده در کاشت مو به روش Fit

تعداد گرفت های قابل برداشت در این روش مانند سایر روش های کاشت مو، به وضعیت بانک موی بیمار بستگی دارد. در صورت پرپشت بودن موهای پشت سر فرد بیمار، از ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ گرفت که شامل ۴ هزار تا ۶ هزار تار مو می شود، قابل برداشت است. این قاعده کلی در روش های کاشت مو وجود دارد که بدون آسیب رسیدن به تراکم موی ناحیه اهدا کننده، نیمی از فولیکول های موی دور سر بیمار قابل برداشت است. همچنین یک پزشک متخصص کاشت مو همواره به این نکته توجه می کند که موهای نازک موجود در بالای گردن یا موهایی که به ناحیه بدون مو و طاس سر نزدیک هستند، گزینه مناسبی برای پیوند مو نمی باشند.

کاشت مو به روش FIT

هزینه کاشت مو به روش FIT

همانطور که می دانید هزینه کاشت مو بستگی زیادی به وسعت ناحیه کم مو و وضعیت بانک موی فرد متقاضی دارد. به طور کلی می توان گفت هزینه کاشت مو به روش HRT بسیار کمتر از سایر رو شهای جدید کاشت مو و پیوند می باشد. مهارت پزشک متخصص و تجهیزات و پرسنل کلینیک پوست و مو مورد انتخاب تأثیر بسیاری بر تعییین هزینه و قیمت کاشت مو به روش FIT دارد.

از کاشت مو به روش FIT برای درمان الگوی طاسی مردانه یا ریزش موی مردانه استفاده می شود. راحت بودن و کم هزینه بودن این روش باعث شده است تا بسیاری از بیماران و پزشکان عمومی به دنبال استفاده از این روش کاشت مو باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم