مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو فوری چقدر واقعیت دارد؟

کاشت مو فوری چقدر واقعیت دارد؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برخی افراد علاوه بر ترس از انجام جراحی ، به دلیل مشغله های کاری و زندگی شخصی خود ، نمی توانند وقت زیادی را صرف عمل کاشت مو کنند ، از این رو این افراد به دنبال روش های راحت و سریع هستند که بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن عمل کاشت مو را انجام دهند، در همین راستا در این مقاله، بررسی خواهد شد که آیا کاشت مو فوری واقعیت دارد؟

عمل کاشت مو

عمل کاشت موی طبیعی و زنده که از بانک موی پشت سر فرد، تعداد فولیکول های مناسب پیوند، از آن برداشته می شود ، فرآیند زمانبر و کند می باشد که جهت مشاهده ی نتایج آن حداقل یک سال باید صبر کرد، زیرا با ورود مو به چرخه ی رشد طبیعی ، لازم است به مو فرصت داده شود تا ضمن پیوند مناسب با بدن، با تغذیه از پوست ، رشد و نمو کند ، لذا اگر چه می توان با روش های مناسب کاشت ، عملیات برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی را در یک جلسه انجام داد ، اما دستیابی به نتایج مطلوب پس از یک الی دو سال خواهد بود.

کاشت مو فوری

عمل ترمیم مو

در عمل ترمیم مو ، به منظور ایجاد تراکم دلخواه از موها ، از الیاف مصنوعی و یا طبیعی مو استفاده می گردد ، این مو در همخوانی کامل با موهای طبیعی فرد از هر لحاظی هستند و به کمک چسب های مخصوص بر روی پوست سر فیکس شده و هم اندازه ی موهای طبیعی فرد می توان اندازه ی آنها را تعیین کرد .

در بهترین روش ترمیم مو (HRT )، از موهای تعبیه شده بر روی یک لایه ی مشک شبیه پوست سر که نفوذپذیر نیز می باشد ، استفاده شده است ، لذا فرد می تواند به راحتی با موهای ترمیمی به حمام و شنا بپردازد .

به کمک روش ترمیم مو می توان طی یک جلسه ، بدون جراحی ، درد و خونریزی ، به تراکم مناسب موها دست یافت و نیازی به چندین ماه صبر کردن نیز نخواهد بود .

کاشت مو فوری

با توجه به مطالب اشاره شده در عمل مورد کاشت مو و عمل ترمیم مو ، مشخص است که کاشت مو فوری واقعیت نداشته و بیشتر یک عنوان فریب دهنده ی تبلیغاتی است که برخی مراکز زیبایی جهت جذب بیشتری متقاضیان کاشت مو ، با شیوه های و عناوین مختلفی آن را مطرح می کنند ، تا بدین ترتیب با کشاندن متقاضی کاشت مو به مرکز ، بتوانند خدمات مورد نظر خود را بر افراد مختلف ، تحمیل نمایند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم