مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو مادام العمر

کاشت مو مادامالمعر چیست

کاشت مو مادام العمر

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]

کاشت مو مادام العمر

کاشت مو مادام العمر بیشتر مناسب افرادیست که از ریزش مو ارثی ( آندروژنیک ) رنج می برند ومورد استفاده قرار می گیرد

ریزش مو یکی از بزرگترین مشکلاتی است که در طول زندگی ممکن است برای افراد به وجود آید چون متاسفانه در بسیاری از مواقع به صورت خود به خود رفع نخواهد شد و افرادی که دچار آن میشوند با استفاده از اکثر راهکارها به نتایج قابل قبول و دائمی دست نخواهند یافت به همین دلیل برای دست یابی به نتایج دلخواه باید دائما از برخی روش ها استفاده کنند. اما کاشت مو دائمی روشی است که نتایج فوق العاده ای به دنبال دارد به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا در ادامه به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

کاشت مو مادام العمر

کاشت مو دائمی

کاشت موی ارثی یا آندروژنیک

همانطور که میدانید برخی از ریزش مو ها به راحتی درمان نمیشوند و افرادی که دچار آن میشوند مجبور خواهند بود تا مدت ها با مشکل خود سر کنند. ریزش موی ارثی یکی از این ریزش مو هاست که باعث میشود فرد تا آخر عمر شاهد رشد مجدد موهای خود نباشد اما خوشبختانه با استفاده از روش های کاشت مو دائمی ریزش موی ارثی یا آندروژنیک را هم میتوان به راحتی برطرف نمود.

افرادی که دچار ریزش موی ارثی یا آندروژنیک میشوند با استفاده از اکثر روش ها به نتیجه دائمی نخواهند رسید اما با روش های کاشت مو دائمی معمولا تا اخر عمر شاهد کچلی و ریزش مو نخواهند. برای استفاده از این روش بیمار باید یک سری شرایط خاص داشته باشد که در جلسه ی اول کاشت مو مورد بررسی قرار خواهد گرفت. از میان شرایط مختلف میتوان به بانک موی کافی اشاره کرد که بسیار اهمیت دارد.

 

مزایای کاشت مو مادام العمر

کاشت مو مادام العمر مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت که بیماران میتوانند بعد از ۳ ماه که موها رشد میکنند شاهد آن باشند. از میان مزایای فوق العاده ی این روش میتوان به رشد سریع موهایی کاملا طبیعی اشاره کرد که باعث میشود بیمار فراموش کند که دچار ریزش موی ژنتیکی یا ارثی بوده است.

علاوه بر این به علت این که در روش های جدید کاشت مو پیشرفت های زیادی به وجود آمده است میتوان در اکثر موارد بدون هیچگونه عارضه از نتایجی که به دنبال خواهند داشت استفاده نمود.

 

روش های کاشت مو مادام العمر

برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد و لازم نیست برای این که موها دچار ریزش نشوند از روش خاصی استفاده کرد چون در تمامی روش های کاشت مو موها رشد دائمی خواهند داشت و میتوان کاملا از این موضوع اطمینان داشت. در حال حاضر روش های SUT, FIT, FUE و FUT از روش هایی هستند که برای کاشت و پیوند مو از آن ها استفاده میشود.

منبع: کلینیک کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم