مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو مصنوعی دائمی چیست

کاشت موی مصنوعی دائمی

کاشت مو مصنوعی دائمی چیست

کاشت مو مصنوعی دائمی

در صورتی که دچار کچلی و طاسی ارثی شده باشید قطعا این موضوع را میدانید که برای رفع دائمی ریزش مو باید حتما از روش های موثر مانند پیوند مو استفاده کرد چون استفاده از داروهای مختلف به هیچ وجه باعث درمان دائمی ریزش موی ژنتیکی یا ارثی نخواهد شد. خوشبختانه در حال حاضر روش های پیوند مو بسیار متنوع شده اند به همین دلیل افرادی که تا قبل از نمی توانستند از روش های کاشت مو استفاده کنند هم قادر به استفاده از این روش خواهند بود. در ادامه با شما را با روشی به نام کاشت مو مصنوعی دائمی آشنا خواهیم کرد.

کاشت مو مصنوعی دائمی

کاشت مو دائمی

کاشت مو

در سالهای اخیر روش های زیادی برای درمان ریزش موی ارثی به وجود آمده است چون درصد زیادی از بیماران به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو میشوند. بهتر است بدانید کاشت مو طبیعی بهترین روش درمان ریزش موی ارثی به شمار میرود اما برای آن شرایط سختی وجود دارد به همین دلیل بسیاری از افراد به جای این روش باید از کاشت مو مصنوعی استفاده کنند تا شاهد رشد موی خود باشند.

کاشت مو دائمی به روشی گفته میشود که تا حدی به کاشت مو طبیعی شباهت دارد اما در آن از روشی متفاوت موها کاشته میشود. به این صورت که به جای موهای طبیعی از موهای مصنوعی با الیاف طبیعی استفاده میشود. این موها با استفاده از روش های رایج مانند گیره، چسب و کراتین چسبانده میشوند و حداقل تا یکسال بر روی سر بیمار باقی می مانند.

 

شرایط کاشت مو مصنوعی بصورت دائمی

برای پیوند مو بصورت دائمی شرایط خاصی وجود ندارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که این روش تنها برای ریزش موهایی مناسب است که با روش های دیگر قابل درمان نباشد چون استفاده از موهای مصنوعی برای کاشت مو باعث میشود تا مجبور شوید یک سری از محدودیت ها را بپذیرید. مثلا موهایتان را نمیتوانید اصلاح کنید و باید با دقت از موهای کاشته شده مراقبت کنید.

خوشبختانه همه ی افراد حتی افرادی که دچار بیماری های خاصی هستند نیز می توانند در سنین مختلف از این روش استفاده کنند و شاهد رفع کچلی و طاسی خود باشند.

 

مزایای کاشت مو مصنوعی

پیوند مو دائمی روشی است که با استفاده از آن میتوان هر نوع ریزش مو را درمان کرد. استفاده از این روش باعث میشود تا شاهد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی باشد. خوشبختانه استفاده از این روش باعث هیچگونه عارضه نخواهد شد و هزینه ی آن هم از روش های کاشت مو طبیعی بسیار کمتر است.

منبع: کلینیک کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم