مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره کاشت مو پرتراکم بیشتر بدانید

مو پرتراکم

درباره کاشت مو پرتراکم بیشتر بدانید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو میشوند آسیب های روحی زیادی را تجربه خواهند کرد به همین دلیل باید در اولین فرصت با استفاده از روش هایی موثر مانند کاشت مو به رفع آن پرداخت. در حال حاضر کاشت مو از بهترین روش هایی است که میتوان برای رفع کچلی و طاسی از آن استفاده نمود. اما برای استفاده از این روش باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشت مو پرتراکم در برخی موارد ممکن است نتایجی مناسب به دنبال نداشته باشد به همین دلیل باید در این مورد بیشتر بدانید.

 

کاشت مو پرتراکم

کاشت مو پرتراکم چیست؟

در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. به طور کلی کاشت مو پرتراکم به روشی گفته میشود که با استفاده از آن بتوان در یک جلسه به کاشت تعداد زیادی از موها پرداخت. در حال حاضر روش هایی وجود دارند که میتوان با استفاده از آن ها در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را پیوند زد.

اما باید توجه داشته باشید که با استفاده از کاشت مو نمیتوان به تراکم بسیار بالا دست پیدا کرد چون این کار مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت و بیماران دچار عوارض مختلف خواهند شد. برای اینکه از مقدار تراکم ممکن با استفاده از روش های کاشت مو اطمینان حاصل کنید باید در اولین فرصت ممکن است به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا شرایطتان بررسی شود.

 

بهترین روش برای کاشت مو پرتراکم چیست؟

در حال حاضر بهترین روش برای کاشت مو پرتراکم روش sut است چون در این روش متخصصان میتوانند در یک جلسه تعداد زیادی از فولکیول ها را استخراج کنند. اما همانطور که اشاره کردیم باید توجه داشته باشید که با استفاده از روش های کاشت مو نمیتوان بیش از حد مجاز به تراکم بالا دست پیدا کرد.

روش sut علاوه بر این که بهترین روش ممکن برای کاشت موی پر تراکم است مزایای دیگری هم دارد به همین دلیل امروزه در بسیاری از مراکز زیبایی برای کاشت مو از این روش استفاده میشود.

 

کاشت مو پرتراکم چه عوارضی دارد؟

در صورتی که برای کاشت مو پرتراکم به مراکز غیر مجاز مراجعه کنید قطعا در این مراکز این کار برایتان انجام خواهد شد اما این کار باعث میشود تا عوارض مختلفی برایتان به وجود آید که از میان آن میتوان به خطر عفونت و ریزش موهای کاشته شده اشاره کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم