تقویت موهای صورت مردان با روش های طبیعی

تقویت موهای صورت مردان با روش های طبیعی

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
داشتن ریش و سبیل برای مردان بسیار مهم بوده و آن را نشانه مردانگی می دانند و از همین رو نداشتن آن برای مردان بسیار دردناک است به طوری که مشاهده شده برخی از آنها دچار افسردگی نیز شده اند. به همین دلیل اغلب مردانی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند به دنبال راهی هستند تا آن را برطرف کنند. برخی از آنها به پزشک مراجعه کرده و درمان های شیمیایی را در پیش میگیرند اما در این مقاله سعی داریم تا تقویت موهای صورت مردان با روش های طبیعی را برای شما شرح دهیم.

تقویت موهای صورت مردان با روش های طبیعی

همانطور که میدانید برای تقویت موهای صورت مردان با روش های طبیعی همواره راه های زیادی وجود دارد و اکثر مردان استفاده از روش های طبیعی را به دلیل داشتن عوارض کمتر و همچنین هزینه های کمتر به سایر درمان ها ترجیح می دهند. از همین رو در این مقاله به معرفی برخی از این روش های طبیعی می پردازیم.

تقویت موهای صورت مردان با روغن نارگیل

یکی از بهترین راه هایی که برای تقویت موهای صورت مردان می توان انجام داد ماساژ ریش و سیبیل افراد با استفاده از روغن نارگیل می باشد. همانطور که میدانید روغن نارگیل خاصیت بسیار بالایی برای تقویت و افزابش رشد موها دارد. استفاده مداوم از روغن نارگیل می تواند تاثیر بسزایی در رسیدن به نتیجه مطلوب باشد.

تقویت موی صورت با آب لیموترش

با اطمینان میتوان گفت که در کنار روغن نارگیل، استفاده از آبلیمو ترش بهترین راه برای تقویت و افزایش رشد موهای صورت می باشد. برای استفاده از آب لیمو ترش تنها کافیست 2 قاشق غذاخوری را با مقداری دارچین مخلوط کنید و آن را بر روی صورت بمالید و پس از گذشت چند دقیقه بشویید. استفاده مداوم از این روش می تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری  کند.
تقویت موهای صورت مردان با ورزش
تحرک داشتن یکی از مهم ترین دلایل گردش خون در بدن می باشد حال شما میتوانید با ورزش های منظم و با شدت زیاد گردش خون در بدن خود را بهبود داده و بدنتان را به تولید هورمون تستوسترون تحریک کنید. در واقع با افزایش هورمون تستوسترون میتوان به افزایش رشد موهای صورت امیدوار بود چرا که ویتامین های مورد نیاز را به پوست رسانده که نتیجه آن رشد موهای آن نواحی می شود. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8