بهترین روش برای حذف موهای روی بینی

بهترین روش برای حذف موهای روی بینی

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
شاید یکی از آزاردهنده ترین موها بر روی اجزاء صورت، موهای روی بینی باشد. از همین رو روش های زیادی برای از بین آن وجود دارد. برخی از افراد بر این عقیده هستند که موهای روی بینی را نباید کند اما باید بدانید با از بین بردن موهای روی بینی منافذ پوست باز شده و پوست راهی برای نفس کشیدن پیدا خواهد کرد. روش های زیادی برای حذف موهای روی بینی وجود دارد از قیچی، موزن و مومک گرفته تا کرم های موبر ولی کدام یک از شما می دانید که بهترین و آسان ترین روش حذف موهای روی بینی کدام است؟ از همین رو ما تصمیم گرفتیم و تمام سعی خود را بر این داشتیم تا به بهترین روش برای حذف موهای روی بینی بپردازیم.  

انواع روش های حذف موهای روی بینی

همانطور که می دانید از بین بردن موهای روی بینی مقداری مشکل است زیرا بسیار نازک و کرکی می باشد ولی آرایشگران معمولا راه های زیادی را برای از بین بردن آن استفاده می کنند که یکی از آنها استفاده از موزن می باشد، موزن های برقی برای استفاده خانم ها و افرادی که موهای روی بینی آنها ضخیم بوده بسیار مناسب می باشند. همچنین این موزن ها باعث می شوند تا سرعت رشد دوباره موهای روی بینی کاهش پیدا کنند، و از جمله دیگر مزایای آنها می توان به ضد آب بودن آنها اشاره کرد که حتی در حمام نیز افراد می توانند از آن استفاده کنند. این موزن های برقی گران نبوده و قیمتشان به نسبت کارایی آنها مناسب می باشد.

مومک بینی

اگر بخواهیم به دیگر راه های از بین بردن موهای روی بینی اشاره کنیم میتوان یادی از مومک ها کرد. در واقع مومک یکی از سریع ترین و شاید بتوان گفت بهترین روش برای حذف موهای روی بینی می باشد. زیرا افراد در فاصله چند ثانیه دیگر آن موهای زشت و زننده را بر روی صورت خود مشاهده نمی کنند. این مومک ها در انواع مختلف موجود بوده و ارایشگران می توانند با توجه به نوع پوست افراد آنها را انتخاب کرده و برای حذف موهای روی بینی مورد استفاده قرار دهند. برای استفاده از مومک در واقع باید آن را داغ کرده و با استفاده از یک کاردک آن را بر ناحیه مورد نظر قرار داده. و پس از گذشت چند دقیقه به سرعت آنها را از ناحیه مورد نظر کشیده، با این کار تمام موهای موجود بر روی بینی از بین می رود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8