جذابیت مردان با روش های تقویت ریشه موی صورت

جذابیت مردان با روش های تقویت ریشه موی صورت

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
در دنیای امروزی یکی از مواردی که جذابیت در مردان را افزایش می دهد داشتن ریش و سبیل می باشد. از همین رو مردان در تلاش هستند تا بتوانند موی صورت خود را پر پشت کرده و یا با تقویت آن رشد آن را افزایش دهند. در واقع امروزه داشتن موی صورت به یکی از واجبات در مردان تبدیل شده است به طوریکه در صورت نداشتن موی صورت و یا کم پشت بودن آن، دچار افسردگی و در برخی موارد گریز از اجتماع نیز می شوند. پزشکان راه های زیادی را پیش روی این افراد قرار داده اند در واقع آنها به راحتی می توانند اعتماد به نفس دوباره خود را به دست آورند. از همین رو در این مقاله سعی بر این داریم تا به بررسی راه های جذابیت مردان با روش های تقویت ریشه موی صورت بپردازیم تا افراد بتوانند به راحتی تصمیم بگیرند و موجب ناراحتی و نگرانی خود و خانواده نشوند.

جذابیت مردان با روش های تقویت ریشه موی صورت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه های زیادی برای داشتن صورتی زیبا و جذاب وجود دارد ولی اکثر مردان ترجیح می دهند که صورتی طبیعی داشته باشند و از همین رو با استفاده از موی صورت خود سعی می کنند این جذابیت را در خود افزایش دهند. راه ها و روش های زیادی برای تقویت ریشه موی صورت وجود دارد که معرفی برخی از آنها می پردازیم:

استفاده از قرص تستوسترون

قرص تستوسترون یکی از قرص های هورمونی می باشد که در واقع به عنوان هورمون مردانه شناخته می شود. این قرص جزء معدود قرص هایی می باشد که باعث افزایش تحرک هورمون های مردانه شده و بر روی فولیکول های مو تاثیر می گذارد و در نهایت ریشه موهای صورت را تحریک کرده و به رشد موی صورت منجر می شود.

استفاده از روغن های گیاهی

در واقع می توان گفت استفاده از روغن های گیاهی یکی از موثرترین و کم هزینه ترین راهی است که افراد می توانند برای تقویت ریشه موی صورت خود مورد استفاده قرار دهند. اگر بخواهیم به برخی از این روغن های موجود اشاره کنیم میتوان روغن بادام، روغن زیتون و روغن نارگیل را معرفی کرد. این روغن ها یکی از راه های جذابیت مردان با روش های تقویت ریشه موی صورت می باشد که به راحتی قابل تهیه می باشد.
دوری از استرس
یکی دیگر از مواردی که باعث ریزش موی صورت و یا عدم رشد آن شود استرس است. پزشکان استرس را دشمن موی صورت دانسته و همواره توصیه می کنند که با دورکردن استرس از خود می توانید ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8