اثرات پی آر پی در رویش مو بعد از یک سال

اثرات پی آر پی در رویش مو بعد از یک سال

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
ریزش موی سر یکی از دردناک ترین اتفاقاتی است که می تواند برای افراد رخ دهد و اعتماد به نفس آنان را از بین ببرد حتی در برخی از موارد دیده که شده که افراد دچار افسردگی های شدید و حتی گریز از اجتماع نیز شده اند. همانطور که می دانید موها یکی از اجزای زیبایی هستند و داشتن آن علاوه بر زیبایی مزیت های دیگری را نیز برای افراد به همراه خواهد داشت که یکی از آنها محافظت از پوست سر در برابر نور خورشید می باشد. این عارضه ممکن است در مردان و زنان رخ دهد همچنین هیچ سن خاصی برای بروز این مشکل تاکنون مشخص نشده است. از همین رو افراد به دنبال راه های درمان ریزش مو و یا کاشت مو می روند. یکی از متداول ترین روش های درمان ریزش مو پی آر پی می باشد ولی آیا این روش کابردی است؟ اثرات پی آر پی در رویش مو بعد از یک سال چیست؟ در این مقاله به بررسی پی آر پی و اثرات آن بعد از یک سال می پردازیم تا شما با آگاهی بیشتری به انتخاب درست برای درمان رویش مو بپردازید.

پی آر پی مو چیست؟

در واقع پی آر پی یک روش درمانی طبیعی می باشد که از فاکتورهای رشد و سلول های بنیادی که متعلق به بدن خود افراد می باشد برای سرعت بخشیدن به رشد موها استفاده می کنند. در واقع پیشرفت تکنولوژی و ساخت تجهیزات جدید پزشکی موجب شده تا پزشکان و متخصصان پوست مو و زیبایی روش پی آر پی را کشف کرده و با کمترین خطر و کمترین هزینه به رویش مو کمک کنند. همچنین از این روش برای درمان طاسی و پر پشت شدن موها نیز استفاده می کنند.

عملکرد پی آر پی

اگر میخواهید از چگونگی عملکرد پی آر پی مطلع شوید باید بدانید که این محلول از طریق تزریق به لایه های پوستی به سمت فولیکول های مو حرکت کرده و جذب آنها می شود و با توجه به دارا بودن سلول های بنیادی به رشد و تحریک فولیکول های مو کمک می کند همچنین می توان گفت که باعث جوانسازی فولیکول های مو نیز می شود.

اثرات پی آر پی در رویش مو بعد از یکسال

پس از اینکه عمل پی آر پی را برای رویش مجدد موی سر خود انجام دادید باید بدانید که اثر پی آرپی دائمی و همیشگی نبوده و این محلول تنها موهای موجود را در فاز رشد نگه میدارد، بنابراین اغلب توصیه می شود که به فاصله 3 تا 6 ماه باید برای حفظ نتایج حاصل شده، جلسات تکمیلی را انجام دهید. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8