آیا لیزر موهای ساق پا درد دارد؟

آیا لیزر موهای ساق پا درد دارد؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید توجه به زیبایی به نوعی در همه ی انسان ها وجود دارد و به راحتی نمیتوان از آن چشم پوشی کرد.عوامل زیادی در زیبایی انسان تاثیر دارد و شاید نام بردن تک تک آن ها در این مطلب امکان پذیر نباشد.یکی از مهمترین مسائلی که در زیبایی انسان تاثیر بسزایی دارد آراسته مو ها و زدودن موهای اضافی است.موهای اضافی یا زائد موهایی هستند که باعث کاهش زیبایی انسان میشوند و وجود آن در قسمت های مختلف بدن  باعث میشود تا زیبایی آن نقطه کاهش پیدا کند.ساق پا هم از موهای زائد در امان نیست و باید برای رفع موهای زائد آن چاره ای اندیشید تا برای مدت ها از شر آن ها راحت بود. لیزر موهای ساق پا  یکی از بهترین روش هایی است که میتوان از آن بهره برد.

چرا لیزر موهای ساق پا ؟

وجود موهای ساق پا در خانم ها میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که ژنتیک حرف اول را در این زمینه میزند.معمولا بیشتر افرادی که از پرمویی در قسمت ساق پا رنج میبرند به دلایل ژنتیکی دچار این مشکل شده اند به همین دلیل هیچ درمان دارویی وجود نخواهد داشت که بتوانند به صورت دائمی از این مشکل رهایی پیدا کنند.بهترین کاری که در این مواقع میتوان انجام داد این است که از لیزر موهای ساق پا  استفاده کرد. لیزر موهای ساق پا  باعث میشود تا فرد برای همیشه از شر موهای پا خلاص شود و تا مدت ها از روش های موقتی رهایی پیدا کند.لیزر یکی از موثرترین و نتیجه بخش ترین روش هایی است که میتوان برای از بین بردن موهای زائد بدن از آن استفاده کرد.

آیا لیزر موهای ساق پا درد دارد؟

بسیاری از افرادی که قصد دارند به لیزر موهای زائد پا بپردازند از این موضوع هراس دارند که ممکن است استفاده از این روش برای حذف موهای زائد دردناک باشد به همین دلیل از لیزر موهای ساق پا  به هیچ وجه استفاده نمیکنند. بهتر است بدانید لیزر موهای زائد به هیچ وجه دردناک نخواهد بود و در اکثر موارد از بی حسی های موضعی استفاده میشود تا فرد احساس درد نکند.البته در افرادی که پوست روشنتری دارند حتی در صورتی که از بی حسی هم استفاده نشود درد زیادی حس نخواهد شد.

عوارض لیزر موهای ساق پا

بر خلاف باور های غلطی که وجود دارد لیزر موهای زائد مخصوصا لیزر موهای ساق پا  هیچ ضرری برای فرد نخواهد داشت و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. در لیزر موهای زائد موجی که به پوست تابانده میشود فقط توانایی نفوذ به سطوح پوست را دارد و مشکلی برای بدن به وجود نمی آورد به نحوی که حتی در افراد باردار هم مشکلی را به وجود نخواهد آورد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8