کدام دستگاه برای لیزر موهای سفید موثرتر است؟

کدام دستگاه برای لیزر موهای سفید موثرتر است؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
مشکلاتی که موهای زائد برای انسان به وجود می آورند را نمیتوان به راحتی نادیده گرفت و حتما بسیاری از افراد با آن آشنا هستند.معمولا برای از بین بردن موهای زائد از روش های موقتی استفاده میشود که بسیاری از این روش ها بسیار دردسر ساز هستند و میتوانند برای فرد ناراحت کننده باشند.به همین دلیل ممکن است از بین بردن موهای زائد با تاخیر انجام شود که برای هیچ فردی مطلوب نخواهد بود.در این مواقع بهترین روش استفاده از روش های دائمی برای از بین بردن موهای زائد پیشنهاد میشود که یکی از بهترین روش ها لیزر موهای زائد خواهد بود.اما شاید تصور کنید که لیزر موهای سفید و روشن به راحتی صورت نمیگیرد و در صورتی که موهایتان روشن است باید بیخیال این روش شوید.پس با ما همراه باشید.

چگونگی لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به وسیله ی دستگاه هایی انجام میشود که توسط آن اشعه ی لیزر با طیف خاصی به سطح پوست تابیده میشود.در این روش فولیکولهای مو اشعه را دریافت میکنند و با تاثیری که اشعه روی آنها میگذارد نابود میشوند.همچنین مقداری از انرژی این اشعه ها توسط موها به فولیکول ها انتقال میابد و آن ها را تضعیف میکند به همین دلیل در دفعات بعدی رشد مجدد مو با اختلال مواجه میشود. معمولا باوری که وجود دارد این است که لیزر فقط برای موهای سیاه کار ساز است و لیزر موهای سفید به هیچوجه انجام نمیشود البته این موضوع تا کمی صحت دارد.

امکان لیزر موهای سفید

تا سالها پیش این تصور که لیزر موهای سفید به راحتی امکان پذیر نیست تا حدی درست بود چون روش های قدیمی لیزر این اجازه را نمیداد که افرادی که دارای موهای بور و سفید هستند از لیزر برای از بین بردن موهای زائدشان استفاده کنند.اما اخیرا با پیشرفت دستگاه های لیز و روش های جدیدتر لیزر موهای زائد حتی در صورتی که روشن باشند هم به سادگی انجام میپذیرد. دستگاه لیزر ELOS دستگاهی است که متخصصان برای لیزر موهای سفید و رفع موهای زائد بدن که روشن ترند از آن بهره میگیرند.دستگاه ELOS با تاباندن پالس های کم نور فولیکول های مو را تضعیف میکند و  با به کار گیری مستمر آن باعث میشود تا فولیکول های مو نابود گردند.افرادی که موهای روشن تر دارند معمولا باید تعداد جلسات بیشتری را مراجعه کنند تا به نتیجه برسند چون اشعه ی لیزر کمتر به عمق موها نفوذ میکند به هیمن دلیل برای نتیجه بهتر باید بیشتر تلاش شود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8