مزایا و معایب لیزر دایود و الکساندرایت برای حذف موهای زائد

مزایا و معایب لیزر دایود و الکساندرایت برای حذف موهای زائد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
اکثر افراد اصلاح کردن موها را امری آزار دهنده و کسل کننده می دانند از همین رو به دنبال راهی هستند تا از انجام این کار خلاص شوند. از همین رو با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های زیادی برای حذف موهای زائد به وجود آمد اما باید بدانید که یکی از بهترین این روش ها استفاده از لیزر می باشد. اما با توجه به تنوع دستگاه های لیزر افراد نمی دانند که استفاده از کدام یک از این دستگاه ها ضرر کمتری را برای آنان به همراه خواهد داشت. در این مقاله سعی بر این داریم تا به بررسی دو دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت بپردازیم و مزایا و معایب لیزر دایود و الکساندرایت برای حذف موهای زائد را برای شما بازگو کنیم.

لیزر دایود و الکساندرایت

لیزر دایود را می توان یکی از پیشرفته ترین و غیر تهاجمی ترین دستگاهی دانست که از آن برای رفع موهای زائد استفاده می کنند و در واقع تجربیات و مشاهدات پزشکان و متخصصان پوست مو و زیبایی نشان داده که این لیزر به طور کامل موهای زائد بدن را از بین می برد و می توان گفت که دلیل محبوبیت آن نیز همین مسئله می باشد. لیزر دایود رنگدانه های موجود در ساقه مو را هدف قرار می دهد و با طول موج مناسبی که دارد تنها ریشه مو را از بین می برد و به سطح پوست آسیبی نمی رساند البته توصیه می شود که پس از استفاده از این دستگاه مراقبت های لازم را انجام دهید. اما در رابطه با لیزر الکساندرایت، باید بدانید که این لیزر همانند دایود یکی از بهترین دستگاه برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد اما در مقایسه با دایود، باید گفت که دایود طول موج بیشتری دارد و به طور مستقیم بر روی فولیکول ها، رنگدانه ها و فولیکول های مو تاثیر می گذارد. لیزر الکساندرایت به گونه ای است که باید طول درمان آن را به طور کامل طی کنید و هر کدام از قسمت های بدن طول درمان متفاوتی دارد و جلساتی که باید برای رفع کامل آنها سپری کنید متفاوت است.

مزایا و معایب لیزر دایود و الکساندرایت

برای اینکه از مزایا و معایت لیزر دایود و الکساندرایت برای حذف موهای زائد آگاه شوید باید بدانید کهلیزر دایود و الکساندرایت نسبت به سایر لیزرها عملکرد سریعتری داشته و تعداد موهای بیشتری را مورد حمله قرار می دهد، به عبارتی هر چه سطوح لیزر شده کمتر باشد در زمان کمتری انجام خواهد شد. درمان بدون درد: یکی از مواردی که لیزر را بهترین روش از بین بردن موهای زائد می دانند درمان بدون درد آن می باشد در واقع شما در حین درمان هیچگونه دردی را احساس نخواهید کرد. جلسات درمانی کمتر: اینکه لیزر دایود و الکساندرایت توانایی حذف موهای زائد را در کمترین زمان دارد از همین رو به جلسات درمانی کمتری نیاز دارد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8