تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای کشاله ران

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای کشاله ران

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
لیزر موهای کشاله ران از اهمیتی بالایی برخوردار است چون وجود مو در این قسمت میتواند ظاهر نامطلوبی را ایجاد کند و در مکان هایی مانند مهمانی ها و یا حتی استخر باعث خجالت و شرم زدگی شود. برای زدودن موهای کشاله ران علاوه بر لیزر میتوان از روش های دیگری نیز استفاده کرد که اکثر آنها اثرات کوتاه مدتی را دارند و مجبور خواهید بود مرتب برای نداشتن موهای زائد از آن استفاده کنید.به طوری که هر چند روز یک بار باید وقتتان را صرف از بین بردن موهای زائد کنید و با موهایتان سر و کله بزنید. قطعا لیزر موهای کشاله ران یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است و بهتر است قبل از امتحان کردن روش های دیگر آن را امتحان کنید چون به سرعت شاهد نتیجه ی مطلوب خواهید بود و وقتتان اتلاف نخواهد شد.

لیزر موهای کشاله ران

برای لیزر موهای کشاله ران دستگاه های مختلفی وجود دارد که برای رفع موهای زائد این ناحیه ساخته شده اند.در این روش متخصص با توجه به شرایطی که دارید مناسب ترین دستگاه را انتخاب میکند و با طول موج مطلوب و مورد نیاز موهای زائد را مورد هدف قرار میدهد.اثر بخشی این روش به این دلیل است که فولیکول ها توسط اشعه ی لیزر آسیب میبینند و نمیتوانند مانند قبل به رشد موها کمک کنند به همین دلیل بعد از مدت کوتاهی موهای زائد از دست میروند.  

تعداد جلسات لیزر موهای کشاله ران

معمولا برای از بین بردن موهای کشاله ران 4 تا 10 جلسه ممکن است در نظر گرفته شود که عدد دقیق آن به شرایط بیمار و نوع موها بستگی دارد. هر جلسه معمولا از یک ربع تجاوز نمیکند و فاصله ی بین جلسات هم 15 تا 30 روز خواهد بود.معمولا بعد از یک سال فرد به نتیجه ی مطلوب دست پیدا میکند و لازم نیست مانند گذشته جلسات را تکرار کند. فقط کافی است برای حفظ نتایج حدودا سالی یکبار یک مرتبه مراجعه شود.  

فواید لیزر موهای کشاله ران

با لیزر موهای کشاله ران میتوانید به سرعت و در اوایل جلسه ها به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کنید و تقریبا بعد از پایان جلسه ها شاهد از بین رفتن تمام موهای زائد باشید.لیزر موهای زائد این ناحیه این فایده را دارد که از روش های موقتی که اغلب به پوست آسیب میرسانند راحت شوید.همچنین  استفاده از لیزر باعث میشود تا پوست لطیف تری داشته باشید و در تمام طول زندگی از پاهایی بدون مو و صاف لذت ببرید. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8