جراحی زیبایی دست برای رفع مشکلات پوستی دست

جراحی زیبایی دست برای رفع مشکلات پوستی دست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
زیبا بودن به عوامل مختلفی بستگی دارد و فقط به چهره ای زیبا ختم نمی شود. به همین علت بسیاری از افراد تلاش میکنند تا از هر نظر زیبا به نظر برسند. مثلا تناسب اندام و یکی از مواردی است که میتواند باعث تکمیل زیبایی شود. فردی که اندام زیبایی داشته باشد قطعا قابل مقایسه با فردی که بیش از حد چاق است نخواهد بود.علاوه بر چاقی مشکلات دیگری نیز می توانند بر روی زیبایی اندام ها تاثیر گذار باشند مثلا وجود لکه های سوختگی بر روی یک اندام باعث میشود تا زیبایی آن کاهش پیدا کند. در این موارد میتوان با استفاده از روش های مختلف به ترمیم و بازسازی عضو مورد نظر پرداخت.یکی از این روش ها که بعضا از آن استفاده میشود جراحی زیبایی دست است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

علت نیاز به جراحی زیبایی دست

معمولا به دلایل مختلفی لازم است تا افراد از روشی مانند جراحی زیبایی دست برای بازسازی پوستشان استفاده کنند. یکی از این دلایل این است که فرد دچار سوختگی در قسمت دست شده باشد و آثار آن کاملا باقی ماند باشد. همچنین جای زخم و جراحت هم ظاهر بدی را به دست خواهد داد برای همین بهتر است برای رفع آن چاره ای را اندیشید. علاوه بر این لکه های پیسی و زگیل هم طوری خواهند بود که برای رفع آن ها هر چه زودتر باید اقدام کرد.  

جراحی زیبایی دست برای زیبا سازی دست

به طور کلی برای رفع مشکلات پوستی دست روش های مختلفی وجود دارد و جراحی زیبایی دست در موارد زیادی صورت نمیگیرد. استفاده از این روش به علت عوارضی که دارد برای جوانسازی پوست دست به هیچ وجه مناسب نخواهد بود. در عوض میتوان از روش هایی مانند لیزر،فتوتراپی و تزریق ژل استفاده کرد که به مراتب نتیجه بخش تر خواهند بود و در مقایسه با جراحی زیبایی دست خطرات کمتری را خواهند داشت.

عوارض جراحی زیبایی دست

جراحی زیبایی دست در بیشتر مواقع باعث میشود تا جای بخیه به صورت کاملا واضح جای خود را بر روی پوست بگذارد و باعث شود فرد در تمام طول عمر خود جای نا زیبای آن را تحمل کند. همچنین درد،خونریزی و التهاب را هم نمیتوان نادیده گرفت. جراحی زیبایی دست دوره ی نقاهت نسبتا طولانی ای را دارد به همین دلیل هیچ وقت توصیه نمیشود.  
بهترین روش جایگزین  برای جراحی زیبایی دست
بهترین روش برای زیبا سازی دست استفاده از لیزر،تزریق ژل و IPL است. اکثر این روش ها با انتخاب متخصص هیچ عوارضی را نخواهند داشت و با استفاده از آنها در مدت زمان کوتاهی شاهد از بین رفتن تمام مشکلات پوستیان خواهید بود. با کمک روش های موجود میتوان جای سوختگی،چین چروک،لکه،زگیل،خالکوبی و ... را به راحتی از بین برد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8