حذف دائمی ریش با روش لیزر موهای گونه مردان

حذف دائمی ریش با روش لیزر موهای گونه مردان

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
وجود ریش و موهای زیاد در صورت مردان برای عده ای بسیار عذاب آور است و میتواند باعث ناراحتیشان شود.برای همین بسیاری از افراد به صورت دائم به اصلاح موهای صورتشان میپردازند و اجازه نمیدهند حتی برای یک میلی متر هم که شده موهای صورت از پوستشان خارج شود. این کار میتواند بسیار سخت باشد و وقت و هزینه ی زیادی را از فرد سلب کند ضمن اینکه استفاده از روش های تراشیدن پوست مانند تراشیدن با تیغ باعث می شود تا پوست فرد تخریب شود و جوش و آکنه در صورت فرد به وجود آید. لیزر موهای گونه مردان در این مواقع به کمک می آید.

با تراشیدن موها پوست صورت آسیب میبیند

تراشیدن مداوم صورت حتی باعث ایجاد پیری زودرس در صورت هم می شود و چین و چروک های فراوانی را در صورت فرد به وجود می آورد. به همین علت لیزر موهای گونه مردان جدیدا با استقبال زیادی روبرو شده است و بسیاری از افراد برای از بین بردن موهای صورت خود از آن بهره میگیرند.  

از لیزر موهای گونه مردان میتوان برای فرم دادن به ریش استفاده کرد

یکی از مشکلاتی که بسیاری از آقایان دارند این است که ریش هایشان بیش از حد نا مرتب است و حتی تا نزدیکی چشم هایشان نیز این موها ادامه دارند. لیزر موهای گونه مردان میتواند برای این افراد بسیار کارساز باشد و موهایی که به کار نمی آیند را به راحتی از بین ببرد و ریشه ی آن ها را بسوزاند. علاوه بر این در قسمت هایی از گردن و کنار خط ریش که وجود موها به فایده است میتوان از لیزر موهای گونه مردان استفاده کرد و شاهد نتایج اعجاب انگیز آن بود.  

حذف دائمی موهای صورت با لیزر موهای گونه مردان به راحتی صورت میگیرد

با استفاده از لیزر موهای گونه مردان به راحتی میتوان تمام موهای صورت را به صورت دائمی حذف کرد. درست است که عده ای از مردان برای داشتن ریش و موهای صورت هر کاری را میکنند اما برای عده ای هم وجود موها بسیار آزاردهنده است این افراد میتوانند با استفاده از این روش به حل مشکلشان بپردازند و شاهد از بین رفتن موهای ضخیم و پرپشت صورتشان باشند.  
تعداد جلسات لیزر موهای گونه مردان
تعداد جلسات لیزر موهای گونه مردان معمولا چیزی حدود 8 جلسه خواهد بود اما با توجه به شرایط بیمار کاملا قابل تغییر خواهد بود و ممکن است حتی با جلسات کمتر هم موهای صورت فرد به کلی از بین بروند یا به جلسات بیشتری نیاز باشد. تمام اطلاعات مورد نیاز مانند تعداد جلسات لازم و هزینه ی لیزر در جلسه ی اول توسط متخصصان مشخص میشود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8