حذف غدد چربی با روش جراحی زیبایی زیر بغل

حذف غدد چربی با روش جراحی زیبایی زیر بغل

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که می دانید مشکلات زیادی در بدن میتواند به وقوع بپیوندد که زیبایی انسان را کاهش دهد. یکی از این مشکلات وجود چربی در هر نقطه ی بدن است. به طور کلی چربی ها دشمن زیبایی هستند و هر چقدر کمتر در اندام انسان وجود داشته باشند می توان بیشتر امید داشت تا فرد از زیبایی بیشتری برخوردار باشد. یکی از محل هایی که ممکن است چربی ها روی زیبایی آن تاثیر بگذارند ناحیه ی زیر بغل است. در برخی از افراد غدد چربی در محدودی زیر بغل به وجود می آید و باعث از بین رفتن زیبایی اندام فرد می شود. برای درمان این مشکل از هر روشی نمی توان بهره برد و بهترین روشی که پیشنهاد می شود جراحی زیبایی زیر بغل است که در کمترین زمان ممکن برایتان نتیجه بخش خواهد بود.

علت وجود غدد چربی زیر بغل

عمدتا دلایل زیادی ممکن است در به وجود آمدن چربی زیر بغل دخیل باشند و نمیتوان به طور قطع برای همه ی موارد دلیل یکسانی را بیان کرد اما معمولا علت اصلی آن این است که فرد به صورت مادرزادی از این توده ها برخوردار بوده است و با گذشت زمان و افزایش وزن این غدد و یا توده ها رشد پیدا کرده اند و لازم شده است که از جراحی زیبایی زیر بغل استفاده کرد.  

جراحی زیبایی زیر بغل

جراحی زیبایی بغل معمولا جزء روش های درمانی به حساب نمی آید و اکثر افراد به دلیل زیبایی آن را انجام می دهند اما در مواردی هم ممکن است کاربرد درمانی داشته باشد. مثلا در مواردی که فرد از وجود این غدد در بدن خود احساس ناراحتی و درد میکند جراحی زیبایی زیر بغل می تواند به عنوان روشی درمان مورد استفاده قرار گیرد و مشکل را رفع نماید. در این روش پزشک متخصص میتواند با ایجاد برش های سطحی بر روی سطح پوست بیمار به راحتی چربی ها و بافت اضافه را از محدوده های مورد نظر خارج نماید.  

عوارض جراحی زیبایی زیر بغل

جراحی زیبایی زیر بغل قطعا جزء کم عارضه ترین روش های جراحی به حساب می آید اما در هر صورت جراحی است و نمیتوان آن را بدون عارضه نامید. اولین عارضه بعد از عمل این اس که زخم ها به علت این که در ناحیه ی زیر بغل وجود دارند دیرتر از زمان معمول بهبود یابند البته برای تسریع آن داروهای مورد نیاز تجویز می شود. همچنین عارضه ی بلند مدت آن جای بخیه هاست که معمولا باقی می ماند. معمولا در صورتی که این عمل توسط جراحان با تجربه انجام شود عارضه ی شدیدی را در بر نخواهد داشت و فرد به سرعت دوره ی نقاهت را پشت سر خواهد گذاشت. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8