دانستنی ها درباره همه روش های جراحی پلاستیک مایکل جکسون

دانستنی ها درباره همه روش های جراحی پلاستیک مایکل جکسون

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
چهره ی منحصر به فرد مایکل جکسون از جنجال برانگیز ترین و حاشیه ساز ترین مسائل در مورد این خواننده ی مشهور آمریکایی است. مایکل که یک سیاه پوست بود و در دوران کودکی و نوجوانی دارای پوستی تیره و ظاهری مشابه با سایر سیاه پوستان بود اما به مرور زمان چهره ی او تغییرات زیادی پیدا کرد و حرف و حدیث های زیادی در مورد جراحی پلاستیک مایکل جکسون به وجود آمد.

روش های جراحی پلاستیک مایکل جکسون

در مورد روش های جراحی مایکل جکسون و علت این جراحی ها نظرات و شایعات گوناگونی وجود دارد. یکی از شایعات مربوط به نحوه تغییر رنگ پوست او است. برخی بر این باور بودند که او با زدن آمپولی رنگ پوست خود را تغییر داده است و یا با جراحی پلاستیک های مختلف قصد داشت که چهره ی خود را شبیه به برخی افراد مشهور دوران خود کند.

 ماجرای تغییر رنگ پوست

در سال 1986 دو بیماری لوپوس منتشر و پیسی یا ویلتینیگو در مایکل تشخیص داده شد. به مرور زمان رنگ پوست برخی از نواحی بدن او تغییر کرد و همچنین به نور آفتاب بسیار حساس شد. او برای پوشاندن لکه های ناشی از بیماری ، پوست خود را گریم می کرد، این مسئله باعث می شد که پوست او بسیار روشن به نظر بیاید و چهره ی زنانه ای پیدا کند. او شایعاتی که مبنی بر تغییر رنگ پوست او بودند را رد می کرد. پس از مرگش پزشکان با کالبد شکافی بدن مایکل وجود این دو بیماری را تایید کردند.
تغییر اعضای چهره صورت با جراحی یا بدون جراحی
تغییراتی که در چهره مایکل جکسون به وجود آمد و تعداد جراحی پلاستیک مایکل جکسون هنوز هم بحث بر انگیز است. بعضی از کارشناسان بر این باورند که جراحی پلاستیک های زیادی از قبیل جراحی بینی، گونه، پیشانی، چانه و لب ها  را انجام داده است. اما زمانی که مایکل زنده بود ادعا داشت فقط دو بار جراحی پلاستیک بینی و یک بار نیز روی چانه خود عمل زیبایی انجام داده و سایر تغییراتی که در چهره او به وجود آمده اند ناشی از افزایش سن، کاهش وزن با پیروی از رژیم غذایی گیاه خواری، تغییرات تکنیک های نور پردازی صحنه در گذر زمان و تغییر مدل موهای او است. مادرش نیز در مورد جراحی پلاستیک مایکل جکسون اظهار نظری مشابه نظر پسرش را پس از مرگ او اعلام کرد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8