مجوز لیزر مو را از مرکز لیزر مورد انتخاب خود بخواهید

مجوز لیزر مو را از مرکز لیزر مورد انتخاب خود بخواهید

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برای رفع موهای ناخواسته و زائدی که در بدن وجود دارد یکی از بهترین راه ها استفاده از لیزر است چون این روش میتواند به راحتی به حذف موهای زائد بپردازد و رشد مجدد آن را با اختلال مواجه کند. البته روش های دیگری نیز وجود دارند که می توانید برای از بین بردن موهای زائد از آن استفاده کنید ولی قطعا هیچ روشی به اندازه ی  روش های دائمی موثر نخواهد بود چون در روش های موقتی مجبور خواهید بود هر چند روز یک بار وقت خود را روی از بین بردن موهای زائد قسمت های مختلف بدن بگذارید و وقت و هزینه ی زیادی را به صورت مکرر از دست خواهید داد. البته استفاده از لیزر هم کار راحتی نیست و برای پیدا کردن مرکز معتبر و دارای مجوز لیزر مو باید تلاش کنید. در این مطلب به صورت کلی تصمیم گرفته ایم شما را با لیزر موهای زائد،سوالات متداول و اهمیت مجوز لیزر مو آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.  

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد به روشی دائمی برای حذف موهای زائد گفته میشود که در آن متخصصی که مجوز لیزر مو های زائد دارد با دستگاه های لیزر درمانی اقدام به تابش اشعه ی لیزر به سطح پوست میکند.با این کار انرژی در ساقه ی موها به وجود آمده و به این صورت موها تخریب میشبند ضمن اینکه مقداری از اشعه هم از طریق ساقه ی مو به فولیکول ها انتقال میابد و باعث تخریب و یا آسیب به فولیکول ها میشود.در جلسات اول قطعا همه ی فولیکول ها از دست نمیروند اما با تکرار جلسات مورد نیاز موهای زائد تا بخش زیادی از بین میروند.  

اهمیت مجوز لیزر مو

برای اینکه اهمیت مجوز لیزر مو را بدانید به این فکر کنید که فرد مبتدی و غیر متخصص میتواند برایتان مشکلات بی شماری را به وجود بیاورد. یک فرد غیر متخصص به علت نداشتن آشنایی کامل با دستگاه های لیزر و علم پزشکی میتوان از طول موج غیر مناسب برای پوست و موهایتان استفاده کند و در نتیجه باعث بروز مشکلات پوستی شدید و حتی سوختگی پوستی شود. حتی در صورتی که فرد مجوز لیزر مو نداشته باشد امکان این وجود دارد که با روش های اشتباه فولیکول های نازک را تحریک کرده و به افزایش موهای زائد در برخی از نقاط بدن کمک کند به همین دلیل مراجعه به این افراد به هیچ وجه توصیه نخواهد شد.  

عوارض لیزر مو های زائد

خوشبختانه طبق تحقیقاتی که صورت گرفته لیزر موهای زائد دارای عوارض خاصی نخواهد بود و بیشتر افراد میتوانند از آن استفاده کنند.البته این در صورتی خواهد بود که متخصص مورد نظر مجوز لیزر مو را داشته باشد و بتواند از دستگاه های مختلف لیزر استفاده کند. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8