نمونه های جراحی پلاستیک ناموفق در بین افراد مشهور

نمونه های جراحی پلاستیک ناموفق در بین افراد مشهور

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
بسیاری از سلبریتی ها برای زیبایی بیشتر و جلوگیری از نمایان شدن آثار پیری در ظاهرشان به جراحی پلاستیک های مختلفی دست می زنند و به نوعی به انجام جراحی های زیبایی معتاد می شوند. این افراد فکر می کنند با امکاناتی که دارند می توانند با جراحی های متعدد چهره خود را بهتر کنند اما گاهی اوقات شانس با آنها یار نبوده و به نتایج پیش بینی نشده و ناخوشایندی می رسند. در ادامه نمونه هایی از جراحی پلاستیک ناموفق افراد مشهور آورده  است.  

جک استالونه ای از جراحی پلاستیک ناموفق بینی و لب و لیفت صورت

جک مادر سیلوستر استالونه است از دهه ی 80 به انجام جراحی پلاستیک برای فرار از پیری اعتیاد پیدا کرد. اما چهره ای که پس از جراحی های متعدد برای خود ساخت نشان دهنده ی این بود که نمی توان از روند طبیعی پیر شدن برای همیشه فرار کرد.

سیلوستر استالونه نمونه ای دیگر از جراحی پلاستیک ناموفق لیفت صورت

وی همانند مادر خویش برای از بین بردن چین و چروک صورت خود و جوان تر شدن چهره ها ش، لیفت صورت انجام داده است  اما متاسفانه این کار او موفقیت آمیز نبوده و به نظر می رسد با این کار  به جای اینکه چهر اش جوان تر شود، ظاهری زنانه پیدا کرده است.

دوناتلا ورساچه طراح مد ایتالیایی معروف با تغییر چهره ای عجیب

با اینکه دوناتلا ورساچه یکی از موفق ترین طراحان لباس برند ورساچه محسوب می شود، اما امروزه نام او به دلیل تغییرات عجیبی که در چهره اش ایجاد شده بر سر زبان ها افتاده است . اگر چه او در گذشته چهره ی چندان زیبایی نداشت اما  به هر حال چهره ای طبیعی با لب های پر و پوست صاف داشت که با انجام چندین جراحی پلاستیک ناموفق ظاهری بسیار عجیب و زننده پیدا کرده که مطمئنا هیچ زنی دوست ندارد در این مسئله از او پیروی کند.

هانگ میوکو فردی معتاد به تزریق سیلیکون!

هانگ میوکو مدل سابق کره ای  برای اینکه صورتی صاف و بدون چروک داشته باشد به صورت خود سیلیکون تزریق می کرد. او آنقدر این کار را تکرار کرد که دیگر پزشکان حاضر به انجام این کار برای او نبودند به همین دلیل او از بازار سیاه سیلیکون و سرنگ مخصوص تزریق آن را به دست آورد و خودش اقدام به تزریق به صورت خود کرد. این ماجرا تا جایی پیش رفت که زمانی که دیگر سیلیکونی برای تزریق نداشت از روغن های مخصوص پخت و پز به صورت خود تزریق نمود و درنهایت چهره های بسیار وحشتناک پیدا کرد که حتی پزشکان از درمان وی عاجز بودند. او در حال حاضر شغل سابق خود را از دست داده و در یک کارخانه بازیافت کار می کند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8