آیا ترمیم مو گره ای عوارض دارد؟

آیا ترمیم مو گره ای عوارض دارد؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید درمان کچلی و کم پشتی مو به روش های مختلفی صورت می گیرد که با توجه به شرایط بیمار میتواند کاملا  متفاوت باشد.اما این فقط شرایط بیمار نیست که روش درمان را مشخص می کند بلکه انتظارات بیمار از درمان هم مشخص میکند که کدام روش رفع طاسی کچلی برای فرد مناسبتر از روش های دیگر است؟برخی روش های جراحی را انتخاب میکنند و برخی دیگر روشی مانند ترمیم مو گره ای را.  

انتخاب بهترین روش ممکن برای درمان کچلی

به صورت کلی برخی از بیماران انتظار دارند تا زودتر به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند تا فشار های روحی که به آن مبتلا شده اند کاهش یابد اما عده ای دیگر نیز ممکن هزینه برایشان مهمتر از هر چیز باشد به همین دلیل مایل باشند از روش های کم هزینه تر مانند داروها استفاده کنند و زمان زیاد را در طی روند درمان تحمل کنند. ترمیم مو گره ای یکی از روش های درمان کچلی سر است که به دلیل نتایج سریع آن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و برای بسیاری از بیماران پیشنهاد می شود.

ترمیم مو گره ای چیست؟

ترمیم مو گره ای یکی از روش هایی است که برای پر پشت نشان دادن مو ها و رفع کچلی مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش با استفاده از موهای ساخته شده از الیاف طبیعی سعی می شود تا موهای واقعی بر روی سر فرد شبیه سازی شود به طوری که حتی نزدیک ترین افراد هم متوجه موهای جدید نشوند و تصور کنند موهای موجود کاملا طبیعی است. در ترمیم مو گره ای موها با استفاده از چسب های مخصوصی که وجود دارد بر روی پوسته قرار داده می شوند و به همین علت می توان دقیقا موهای فرد را شبیه سازی کرد و از نظر تراکم و تعداد موها به بهترین حالت ممکن دست پیدا کرد. حتی در این روش شبیه سازی رنگ موها هم انجام می شود و با توجه به سنینی که فرد در آن قرار دارد موها رنگ آمیزی می شوند.  

عوارض ترمیم مو گره ای

ترمیم مو گره ای جزء یکی از کم عوارض ترین روش های درمانی است که میتوان برای مشکلات موهای سر از آن بهره برد چون در این روش هیچ عارضه ای برای پوست سر به وجود نخواهد آمد و تمام کارها در محیط بیرونی پوست سر انجام خواهد پذیرفت. علاوه بر این در ترمیم مو گره ای نیاز به بیهوشی نیست و از عوارض آن خبری نخواهد بود. بر خلاف برخی از شایعات ترمیم مو به دلیل استفاده از مواد طبیعی هیچگونه حساسیتی را برای پوست به وجود نخواهد آورد و روشی کاملا امن خواهد بود. منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8