پرپشتی موهای ابرو با پروتز ابرو یا کاشت ابرو؟

پرپشتی موهای ابرو با پروتز ابرو یا کاشت ابرو؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
روش های پروتز ابرو و کاشت ابرو از جمله روش هایی هستند که می توانند باعث جلوه ی طبیعی و پرپشت ابروها شوند. این روش ها برای کسانی که از کم پشتی ابروهای خود رنج می برند و به دنبال روش هایی با نتیجه ای نزدیک تر به واقعیت هستند، می تواند مناسب باشد.

دلایل کم پشتی و یا کچلی ابرو

کم پشتی و یا کچلی قسمتی از ابرو می تواند بنا به دلایل مختلفی از قبیل زمینه ارثی، نازک و ریخته شدن ابرو بر اثر بیماری، از بین رفتن تمام یا قسمتی از موهای ابرو بر اثر آسیب های فیزیکی و شیمیایی و ... رخ دهد. گاهی اوقات ریزش ابرو را نمی توان با داروهای تقویت ابرو درمان نمود، در این وضعیت استفاده از روش های دیگری برای پرپشت نشان دادن ابرو ها می تواند کارایی داشته باشد. روش های مختلف تاتوی ابرو با اینکه در بهبود شکل ظاهری موثر هستند اما جلوه طبیعی ندارند به همین دلیل کسانی که با مشکلاتی نظیر کم پشتی ابرو و یا کچلی قسمتی از ابرو درگیر هستند و دوست دارند ابروهایشان به صورت طبیعی تری پر پشت تر جلوه کند می توانند به سراغ روش های پروتز ابرو و یا کاشت ابرو بروند.  

پروتز ابرو چگونه است؟

پروتز ابرو چیزی است که شاید خیلی از افراد با آن آشنایی نداشته باشند و در حال حاضر رواج کمتری دارد. این پروتز از یک پوست ژله مانند و ظریف که شباهت زیادی به پوست انسان دارد که در روی آن موهای طبیعی انسان به شکل طبیعی و توسط دست انسان کاشته شده اند ساخته شده است.

ویژگی های پروتز های ابرو

این پروتز ها بسیار هنرمندانه طراحی شده اند و در طرح ها و رنگ های مختلف ابر از قبیل مدل های مردانه و زنانه وجود دارد و حتی در صورت نیاز می توان با بریدن قسمت های زائد، مدل ابروی مناسب خود را روی آن ها پیاده نمود یا با مداد ابرو رنگ آنها را عوض کرد. استفاده از پروتز یک روش سریع پرپشت کردن ابروها است. پروتز های ابروی با کیفیت بالا را می توان برای چندین روز به صورت مداوم استفاده کرد، با آن استحمام نمود و حتی درصورت انجام مراقبت های لازم تا چند ماه قابل استفاده هستند.
کاشت ابرو روشی برای پر پشتی دائمی ابروها
با کاشت ابرو می توانید ابروهای خود را برای همیشه و به صورت دائمی پرپشت کنید البته در صورتی که مراقبت های لازم را انجام دهید. برای کاشت ابرو می توان از ابروی مجاور و یا دیگر قسمت های بدن که ضخامت موی مشابهی با موهای ابرو دارند، استفاده نمود. جراحی کاشت ابرو به صورت سرپایی و تقریبا کم تهاجمی انجام می شود. نتیجه ی واقعی کاشت ابرو معمولا پس از گذشت 10 ماه نمایان می شود. منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8