چرا مردان به دنبال تقویت موهای شقیقه هستند؟

چرا مردان به دنبال تقویت موهای شقیقه هستند؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
ریزش مو در هر قستی از سر که اتفاق بیفتد میتواند ناراحت کننده باشد و نگرانی هایی را برای فرد به وجود آورد.اما در برخی نقاط سر به دلیل این که قابل رویت تر است میتواند مشکلات بیشتری را به وجود آورد و حساسیت بیشتری را دنبال داشته باشد.مثلا موهای شقیقه یکی از قسمت های مهم در سر است که در صورتی که دچار ریزش شود به سرعت نظرها را به خود جلب میکند و باعث میشود فرد دچار ناراحتی و افسردگی شود.این مورد معمولا در مردان حساسیت های بیشتری را به دنبال دارد و به دلیل اینکه موهای مردان معمولا کوتاه تر از خانم ها است راحت تر رویت میشود.به هر حال تقویت موهای شقیقه چه در خانم ها و چه در مرد ها ضروری به نظر میرسد و باید هر چه سریعتر برای آن اقدام موثری کرد.

دلیل اهمیت تقویت موهای شقیقه در مردان

همانطور که گفتیم موهای شقیقه اولین جایی است که نظر مردم را به خود جلب می کند برای همین تقویت آن اهمیت بسیاری دارد که در مردان اهمیتش بیشتر نیز میشود. معمولا مردها به دلیل حضور بیشتر در اجتماع در صورت ریزش مو بیشتر دچار مشکلات روحی می شوند و ممکن است با کاهش زیبایی به سرعت روابط اجتماعی شان تحت تاثیر قرار بگیرد و نتوانند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند.  

علت ریزش موهای شقیقه

ریزش موهای شقیقه به دلایل مختلفی رخ می دهد و نمیتوان برای همه ی افراد دلیل یکسانی را ذکر کرد اما بهتر است بدانید ریزش موها در این ناحیه از مشکلی بزرگ برای زیبایی خبر میدهد و حامل این هشدار است که موهای تمام قسمت های سر احتمال دارد در مدت زمان کمی دچار ریزش شود و باید هر چه سریع تر تقویت موهای شقیقه را آغاز کنید. علت ریزش موهای شقیقه معمولا دلایل ژنتیکی است اما بسیاری از افراد هم به دلیل سوء تغذیه و داشتن رژیم غذایی نا مناسب دچار ریزش موها در این قسمت می شوند. حتی ممکن است بیماری های قارچی و وجود باکتری ها هم دلیل دیگری بر این مشکل باشند که باید توسط متخصصان مورد بررسی قرار گیرد.  

بهترین روش برای تقویت موهای شقیقه

برای تقویت موهای شقیقه روش های مختلفی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد اما قبل از هر چیز باید دلیل ریزش موها مشخص شود چون بدون دانستن دلیل نمیتوان بهترین روش را برای درمان انتخاب کرد.در صورتی که فرد به دلایل ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشد کاشت مو پیشنهاد می شود و در مواردی هم قرص ها و داروهای تقویت برای جبران کمبود های غذایی می تواند مشکل فرد را به راحتی برطرف نماید. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8