جراحی زیبایی ترک شکم برای رفع استریا پس از زایمان

جراحی زیبایی ترک شکم برای رفع استریا پس از زایمان

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برای اینکه زیبایی انسان کاهش یابد عوامل زیادی می توانند دخیل باشند که در هر صورت باید برای آن راهکاری را اندیشید. برای این که زیبایی حفظ شود باید تمام اعضای بدن زیبایی لازم را داشته باشند چون در صورتی که قسمتی از بدن زیبایی خود را از دست دهد توجه فرد به سمت آن قسمت از بدن می رود و خود را زیبا نمی داند .یکی از عواملی که می تواند زیبایی برخی از اندام بدن را کاهش دهد بارداری است. بارداری باعث می شود که فرد در برخی از نقاط بدن خود ترک هایی را مشاهده کند و خطوط فرو رفته ای در بدن او شکل یابند این خطوط معمولا در شکم و اطراف آن به وجود می آیند اما در برخی موارد هم ممکن است در اطراف سینه وجود داشته باشد که در هر دو مورد می توان با استفاده از جراحی زیبایی ترک شکم آن را رفع نمود.

استریا یا ترک های پوستی به چه علت رخ می دهند؟

استریا یا ترک های پوستی عواملی هستند که به دلیل نازک شدن لایه اپیدرم و درم پوست به وجود می آیند  این ترک ها اغلب به دلیل ایجاد کشیدگی در پوست به وجود می آیند اما عوامل دیگری مانند تغییرات هورمونی نیز باعث به وجود آمدن آن می شود و یا میتواند باعث تشدید شود. معمولا در افراد باردار ترک های پوستی در سطح شکم به علت کشیدگی بیش از حد شکم ایجاد می شود که در افراد چاق به علت این که این کشیدگی ها بیش از حد است بیشتر شاهد بروز ترک ها هستیم به همین دلیل حتما باید از جراحی زیبایی ترک شکم استفاده کرد تا عارضه به طور کامل رفع شود. علاوه بر این ممکن بارداری باعث می شود تا فرد تغییرات هورمونی را هم تجربه کند که این خود در ترک های پوستی به اثر نخواهد بود.  

جراحی زیبایی ترک شکم

برای حذف ترک های شکم روش های مختلفی انجام می شود که شاید اثر بخش ترین آن جراحی زیبایی ترک شکم باشد. در این روش با استفاده از روش هایی ترک های کم به صورت کاملا از بین می روند و افتادگی پوست نیز کاهش پیدا می کند. این روش بیشتر برای افرادی به کار گرفته می شود که دچار ترک های عمیق شده اند و تحمل استفاده از این روش را دارند چون در سایر روش ها مانند لیزر درمانی هم می توان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد.  

هزینه جراحی زیبایی ترک شکم

هزینه جراحی زیبایی ترک شکم فقط توسط متخصصان زیبایی قابل بررسی است چون شرایط بیماران مختلف کاملا متفاوت می باشد و برای محاسبه ی هزینه باید وضعیت بیمار مورد بررسی قرار گرفته شود. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8