کدام ژل تقویت مو برای ریزش مو بهتر است؟

کدام ژل تقویت مو برای ریزش مو بهتر است؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برای مراقبت از موها روش های مختلفی وجود دارد و محصولات گوناگونی نیز به بازار عرضه می شود. از میان این محصولات ژل تقویت مو بسیار بحث بر انگیز است و بسیاری از افراد تمایل دارند آن را امتحان کنند اما آیا به راستی همه ی این ژل ها می توانند باعث تقویت مو شوند و نتیجه بخش خواهند بود؟ برای استفاده از ژل ها باید قبل از هر چیز به ترکیب آن ها نگاه کنید و بببینید واقعا چه محتویاتی دارند و به چه دلیل ادعا می شود برای موهایتان فایده دارند؟ بعد از این که این موارد را بررسی کردید باید وضعیت موهایتان را نیز در نظر بگیرید و با توجه به موهایتان بهترین ژل را تهیه کنید اما باز هم باید با احتیاط به سمت این ژل ها بروید چون اکثرا زمانی که با ژل تقویت مو روبرو می شویم صحبت از مواد شیمیایی است و نمی توان به همه ی آنها اعتماد کرد.

بهترین ژل تقویت مو برای ریزش مو

همانطور که گفتیم ژل های تقویت موی شیمیایی گزینه ی مناسبی به شما نمی روند و میتوانند برای مو و پوست سر ضرر داشته باشند به همین دلیل برای تقویت موها بهتر است به سمت گزینه های دیگری مانند ژل تقویت مو گیاهی رفت تا از محتویات آن آگاه بود و مطمئن بود عوارضی برای موها نخواهند داشت. ژل های گیاهی بهترین ژل هایی خواهند بود که می توانید برای ریزش مو و مشکلات مو و پوست کف سر از آن بهره بگیرید.  

ژل تقویت مو گیاهی

ژل تقویت موی گیاهی به راحتی در منزل قابل تهیه خواهد بود و لازم نیست مانند ژل های دیگر هزینه ی هنگفتی را برای آن بپردازید. یکی از بهترین ژل های گیاهی ژل آلوئه ورا خواهد بود که در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و در بسیاری از محصولات زیبایی مانند کرم ها و ژل های شیمیایی وجود دارد.برای بهره گرفتن از آلوئه ورا برای تقویت مو می توانید چند از برگ های آن را تهیه کنید و ژلی که در برگ ها وجود دارد را مورد استفاده قرار دهید.  

خواص ژل تقویت مو گیاهی

ژل تقویت مو گیاهی مانند ژل آلوئه ورا می تواند باعث شود تا موهای سرتان رطوبت خود را حفظ کنند و همچنین فولیکول های مو پاکسازی شوند و رشد مو ها افزایش پیدا کند. همچنین این ژل ها با داشتن ویتامین های مختلف باعث محافظت از موها خواهند شد و مشکلات پوست و مو را رفع خواهند کرد. علاوه بر این آلوئه ورا و ژل های این چنینی گردن خون را در سطح پوست افزایش میدهند و موها را تقویت می کنند. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8